Alsancak Araç Kiralama

Alsancak Araç Kiralama
İzmir’in Konak ilçesine bağlı olan Alsancak araç kiralama ofisleri arasında yer alır. Alsancak turizm anlamında oldukça gelişmiş bir belde olmasından dolayı filo kiralama hizmetleri açısında yoğun bir talep görmektedir.

Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turistin uğrak noktası olan Alsancak gezilecek yerler bakımından da epey zengindir. Bunlar arasında popüler noktalar Alsancak Garı, Gündoğdu Meydanı, Kıbrıs Şehitler Caddesi gibi yerler bulunmaktadır.

Alsancak Araç Kiralama

İzmir Alsancak oto kiralamalarda, kiralanan aracı farklı bir destinasyona bırakmak mümkündür. Nitekim araba kiralama ofisleri arasında konumlanan herhangi bir lokasyonu belirleyerek kiralama süresi biten aracınızı bu noktalardan birine teslim edebilirsiniz. Bu süreçte tek yön ücreti söz konusu olmaktadır. 

Örneğin; Adnan Menderes Havalimanı üzerinden araç kiraladığınızı düşünelim. Kiralama süresinin sona ermesi halinde aracınızı Alsancak oto kiralama ofisine ya da listede bulunan farklı bir lokasyona bırakabilirsiniz. 

Alsancak’ta bireysel ve kurumsal araç kiralama hizmetlerinden de bahsetmek yerinde olacaktır. Geniş filosu ile öne çıkan Moon Rent a Car ile saatlik araç kiralama yapılabileceği gibi günlük, haftalık ve aylık sürelerle de filo kiralama söz konusudur. Bu tür hizmetler daha çok bireysel araç kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

Öte yandan kurumsal şirketler tarafından yapılan kiralamalarda minimum bir senelik otomobil kiralama söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda buna uzun dönem araç kiralama da denilmektedir.

Alsancak Kiralık Araba Fiyatları

Alsancak araç kiralama fiyatları bin 50 TL’den başlamaktadır. Kiralama süresi, araç modeli, otomobil sınıfı, transfer hizmeti, kilometre sınırı gibi değişkenler ise araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde etki gösteren önemli unsurlardır.

Günlük araç kiralama fiyatları ortalama bin 50 – bin 690 TL arasında değişmektedir. Ekonomik sınıf araçlar günlük kullanım için ideal segmentler arasında bulunur. Kiralama süresinin artması araç kiralama fiyatlarının daha ekonomik olmasını sağlamaktadır.

Öte yandan yurtdışı pasaport müşterileri kiralık araç depozitosu ve araç kilometre sınırından muaf tutulmaktadır. Bu da araba kiralama fiyatlarına avantaj olarak yansımaktadır.

İzmir Alsancak araç kiralama hizmetine Alsancak Rent a Car firmaları arasında bulunan Moon Rent a Car ile 7/24 sahip olun!
Whatsapp Telefon