Atatürk Havalimanı Lüks Araç Kiralama

Atatürk Havalimanı Lüks Araç Kiralama

Atatürk Havalimanı Lüks Araç Kiralama

Araç kiralama ihtiyacı özellikle uçak ile seyahat eden kişilerin bulunacakları bölgede rahat bir seyahat gerçekleştirebilmeleri için en çok ihtiyaç duydukları hizmet kapsamında yer almaktadır. Bu noktada özellikle Atatürk Havalimanı lüks araç kiralama alanında hizmet sağlayan firmamız sayesinde artık bu işlemi eskiye oranla çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Firmamız ile iletişime geçerek bulunduğunuz konumdayken dahi araç kiralama hizmetinden faydalanarak uçağınızın Atatürk hava limanına iniş yapacağı saate sözleşme gerek aracı teslim almanız mümkündür.

Havalimanı araç kiralama şirketleri arasında profesyonel anlamda hizmet sağlayan firmamız kapsamında özellikle araçlarımızı kaskolu ve sigortalı şekilde kiralamakta olup kasko ve sigorta koşullarına dikkat etmeniz halinde oluşabilecek tüm kaza durumları veya aracın hasar görmesi durumunda olumsuz etkilenmemektesiniz.

Atatürk Havalimanı Araç Kiralama

Atatürk Havalimanı araç kiralama hizmeti veren firmamız ile bu süreçte ihtiyacınız olan aracı istediğiniz segmentte kiralayarak şartları sağlamanız halinde istediğiniz tüm lüks araçlar sizlere tahsis edilmektedir.

Özellikle araç kiralama şartları içerisinde aracın modeli üzerinde seçim yaparken sürücü belgesi ve sürücü yaşı kanunen belirleyici faktör olmakta ve aynı zamanda kiralama fiyatları da kişiler bazında belirleyici faktör olarak karşımıza çıkmaktadır.

Ekonomik sınıf araç kiralayacak olan kişilerin en az bir yıllık sürücü belgesine sahip olması gerekirken üst segment araçlar için bu süre 2,3, 4 ve 5 yıl olarak artış göstermektedir.

Aynı zamanda sürücü yaşı da araç kiralama hususunda oldukça önemli olup araç kiralanabilecek olan kişilerin en az 21 yaşında olması gerekmektedir. 20 yaşında biri ise araç kiralamak istediğinde mutlaka en az bir yıllık sürücü belgesine sahip olarak ekonomik sınıf araçlar kiralayabilir.

Orta sınıf araç kiralamak isteyen kişilerin ise sürücü yaşının en az 24 ve sürücü belgesinin en az 3 yıllık olması gerekmektedir. Lüks araç kiralayacak olan kişilerin ise en az 27 yaşında ve en az 4 yıllık sürücü belgesine sahip olması oldukça önemlidir.

Şartların sağlanması halinde fiyatların da uygun geldiği tüm durumlardan istediğiniz model ve sınıftaki aracı kiralamak oldukça kolaydır. Genellikle kiralama fiyatı bakımından ekonomik sınıf araçlar daha uygun günlük fiyatlara sahip olurken orta ve lüks sınıf araçlar biraz daha yüksek maliyetlere sahip olmaktadır.

Kiralama süresi en az 24 saat yani bir gün olmakta ve aylık ya da yıllık olarak da kiralanabilmektedir. aracın teslim edileceği gün ve saat içerisinde iade edilmesi gerekmekte olup iade tarihinde gecikme olması halinde mutlaka geciken her gün için günlük ücretin ödenmesi gerekmektedir.

Eğer araç 2 kişi tarafından kullanılacaksa bu durumda ise kiralama yapan kişiye ek olarak ek sürücü belgelerinin ve bu kişiye ait ehliyetin de teslim edilmesi gerekmektedir.

Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Havalimanı araç kiralama fiyatları kapsamında özellikle ekonomik sınıf, orta sınıf ve lüks sınıf kapsamında fiyatlarda değişiklik söz konusu olmakta ve aynı zamanda kişilerin araç modeline göre günlük olarak belirlenen ücretler aylık ve yıllık kapsamda da farklılık göstermektedir.

Bu süreçte kişilerin kasko ve sigorta kapsamı gereğince özellikle sigorta dışı yapılan eylemler ve durumlar nedeniyle gerçekleştirilen kazalarda araçta meydana gelen tüm masraf ile birlikte ölümlü kazalarda talep edilen ücret de kişiye ait olmaktadır.

Bu nedenle ekonomik durumda zorluk yaşamamak ve araçta meydana gelebilecek hasarı ödemek mecburiyetinde kalmamak için mutlaka sigorta geçerlilik kurallarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu kurallar içerisinde en önemlisi ise araç kullanımı sırasında alkol veya uyuşturucu gibi yasaklı maddelerin kullanılmamasıdır.

Whatsapp Telefon