Balıkesir Edremit Araç Kiralama

Balıkesir Edremit Araç Kiralama

Balıkesir Edremit araç kiralama servisiyle bilinen önemli bir yer. Bu başlık altında sizlere Edremit rent a car hizmetini tanıtmak istiyoruz.

Balıkesir ilinin en önemli ilçelerinden birisi olan Edremit, batıda bulunmakta. Denize kıyısı olan Edremit, 150.000’in üzerinde nüfusa sahip bir konum. 25 metre rakıma yer veren bu ilçe, Ege Bölgesi’nde yer almakta. İlçenin önemli gelirlerinden birisi de turizm. Burada gezilmek için birçok alan mevcut. Edremit, büyük bir nokta. Bu yerleri gezmek adına bir araç kiralamak gerekiyor.

Balıkesir Edremit Araç Kiralama

Kiralanan araçlarımız ve hizmetimiz hakkında bilinmesi gereken birçok detay var. Bunlardan birisi hırsızlık koruması. Bir müşterinin aracı kullanırken başına ne geleceği belli olmaz. Bundan dolayı hırsızlık koruması, araçta mevcut olarak yer almakta. Yani ek ücret ödenmeden bu hizmete sahip olunuyor.

Araç kiralama hizmetinin sunduğu avantajlardan bir diğeri ek sürücü imkanına yer vermesi. Kullanıcılar, şoför ihtiyacı duyduğunda ek sürücü opsiyonundan da yararlanarak daha rahat bir yolculuğun tadını çıkarabiliyor. Özetle şoför ihtiyacınızı da gideriyoruz.


Sizler için çeşitli sigortalara yani güvence paketlerine de yer vermekteyiz. Müşteriler, araba kiralarken istediği paketleri seçerek daha güvenli yolculuk yapabilmekte. Bunlar arasında maksimum güvence paketi, mini hasar sigortası ve süper mini hasar güvencesi gibi paketler yer alıyor. Güvenli seyahat, güzel ve memnun edici bir yolculuk demek.

Balıkesir Edremit Rent A Car Fiyatları

Balıkesir Edremit araç kiralama hizmetinden faydalanırken bu hizmetin kaç lira olduğu merak edilen bir bilgi. Bununla ilgili kesin bir şey diyemeyiz. Çünkü her araba modelinin kiralama bedeli farklılaşmakta. Bazı arabalar daha uygun fiyatlı olurken bazıları daha yüksek olmakta. Özellikle son model araçlar pahalı olduğu için fiyatı da artıyor. Buna rağmen müşterilerimizin bütçesine uygun araba modellerine de yer veriyoruz.

Müşterilerimiz araç alırken araç hakkında detaylı bilgilere ulaşarak ne kadarlık bir teminat istendiğini öğrenebilmekte. Buna ek olarak arabayı kiralamak için koşullar da paylaşılıyor. Koşulları karşılayan müşteriler vergiler dahil kiralama bedellerinden yararlanabiliyor.

Whatsapp Telefon