Didim Rent A Car

Didim Rent A Car

Didim, Aydın’ın ilçelerinden birisi olarak bulunmakta. Bu ilçe, pek çok tarihi ve doğal güzelliği ile insanların gözdesi haline geldi. Sahili ile de bilinen bu noktada en iyi olanaklarla gezmek adına araç kiralamak gerekiyor. Araba kiralamak isteyen bir kişi için pek çok araç modeli seçeneği mevcut. Müşteri, istediği arabayı seçerek o model ile beraber muazzam bir yolculuğa başlamış oluyor. Gelin sizlere firmamızın sağladığı özellikleri açıklayalım.

Didim Rent A Car Özellikleri ve Fiyatları

Kusursuz yolculuklara davetiye çıkaran firmamız, eski ve yeni olmak üzere pek çok araç modeline yer vererek ziyaretçiler için araba kiralama olanağı sağlıyor. Firmamız, sunduğu özelliklerle kendini kanıtlayan bir şirket. Bu özelliklerden birisi ücretsiz iptal ve değişim olanağı olması. Bazen acil bir durum olur ve kiralanan aracın iptal edilmesi gerekir. Bu durumda araba kiralama randevusu iptal edilebilir. Bunun yanı sıra araç değişimi de yapılabiliyor.


Kasko ve hasar sigortası gibi birçok olanak firmamızda yer alıyor. Müşterilerimiz, istediği sigortaları araç kiralama bedeline dahil ederek daha güvenli yolculukların tadını çıkarıyor. Bu da kaza olduğu takdirde sigortanın belirli bir masrafa kadar karşılayacağı anlamına geliyor.

Hırsızlık koruması ve 7/24 yol yardım gibi daha pek çok avantaja yer veren firmamız vergiler dahil fiyatları önünüze getiriyor. Vergilerle beraber dahi fiyatlar, oldukça uygun bir şekilde sizlerle buluşuyor.

Didim Rent A Car Avantajları

Didim için sunmuş olduğumuz araba kiralama servisi, pek çok ayrıcalığa sahip. Bunlardan birisi bebekli aileler için. Bebekli ailelere özel bebek koltuğu ve puset gibi eşyalar dağıtıyoruz. Bu sayede araç kiralama ayrıcalıklarından en iyi şekilde yararlanmak mümkün hale geliyor.

Bir diğer avantaj HGS geçiş kartı veriyor olmamız. Didim ilçesinin yanı sıra çevre ilçelerde veya illerde de gezecek olanlar HGS geçiş kartı ile yol ücreti ödemekten kaçınıyor. Müşteri, istediği kadar kiralama yapabilmekte.

Whatsapp Telefon