Dikili Araç Kiralama

Dikili Araç Kiralama
İzmir filo kiralama ofisleri arasında bulunan bir diğer lokasyon ise Dikili’dir. İzmir’in kendine münhasır tatil beldelerinden biri olan Dikili araç kiralama hizmetleri kapsamında yoğun talep görmektedir.

Adnan Menderes Havalimanı’nın da bölgede yer alıyor olması ayrıca havalimanı transferi hizmeti için de Dikili ofisinden ihtiyaca göre araba kiralama yapılabilmektedir. Dört mevsim ilgi noktası olan Dikili’de uygun araç kiralama nasıl yapılır sorusuna yanıt aradığımız bu blog içeriğimizi okumanızı tavsiye ederiz.

İzmir Dikili Araç Kiralama

İzmir Dikili’ye tatil için gelen yerli ve yabancı turistler seyahatleri sırasında araba kiralama ihtiyacı duyabilmektedir. Bunun yanı sıra iş seyahatleri, kış tatil planlaması ya da günübirlik geziler için de Dikili oto kiralama ihtiyacı söz konusu olabilmektedir.

Dolayısıyla İzmir Dikili araç kiralama lokasyonları sayesinde ekonomik, orta ya da üst sınıf kiralık araçlar ile her bütçeye uygun bir kiralama yapılabilmektedir. Örneğin; en ucuz kiralık araçlar için ekonomik sınıf kiralık araç modelleri öne çıkmaktadır.

En az 12 ay –yani bir yıl süreyle yapılacak olan araç kiralamalar ise çoğunlukla kurumsal şirketler tarafından talep edilmektedir. Buna uzun dönem araç kiralama hizmeti adı verilmektedir. Bu segmentteki araçlar genellikle üst sınıf kiralık araba modellerinden oluşmaktadır.

Dikili’de Kiralık Araç Fiyatları

Dikili’de araç kiralama fiyatları kiralık araç modeli, araç kiralama lokasyonu, kiralık araç depozitosu gibi durumlara göre değişmektedir. Dikili en ucuz araç kiralama ekonomik sınıf kiralık araçlar ile yapılmaktadır. Bu hizmet bireysel araç kiralama olarak geçmektedir. Dolayısıyla günübirlik ya da günlük araç kiralamalarda tercih edilir. 

Bunun yanı sıra üst model kiralık araç modelleri uzun dönem araç kiralamalarda kullanılmaktadır. Bu da çeşitli ölçekteki şirketler tarafından tercih edilmektedir.

Moon Rent a Car ile Ucuz Filo Kiralama

İzmir Dikili’de araç kiralama ofisi bulunan Moon Rent a Car ile ucuz araç kiralamak için moonrentacar.com adresi kullanılabilir. Aynı zamanda yurtdışından gelen misafirlerine özel kampanyalar da mevcuttur. Bu sayede, araç kiralama teminat tutarı ve km sınırı gibi durumlar pasaport sahibi olanlar için muaf tutulmaktadır.
Whatsapp Telefon