Gaziemir Araç Kiralama

Gaziemir Araç Kiralama
Gaziemir, İzmir iline bağlı bir ilçedir. İzmir şehir merkezi ile Gaziemir arası araç vasıtasıyla yalnızca 20 dakika mesafededir. Gaziemir araç kiralama hizmeti sırasında Gaziemir’de filo kiralama ofisinin yer alması bir avantaj olarak görülebilir.

İzmir Gaziemir araç kiralama gerek ilgili lokasyonlar vasıtasıyla da gerek de online araba kiralama sitesi üzerinden yapılabilir. Bölgeden kiralanan araç talep edilmesi halinde diğer araç kiralama ofislerine teslim edilebilir. Bu süreçte tek yön ücreti ödenmesi beklenir. Transfer ücretleri 1000 – 2 bin 500 TL arasında değişiklik gösterebilmektedir.

Gaziemir Araç Kiralama

İzmir Gaziemir’e iş seyahati, tatil gezisi ve benzeri durumlar için gelen ziyaretçiler Gaziemir kiralık araç sınıflarından birini seçerek ideallerine en uygun otomobili anında kiralama fırsatına sahiptir.

Bu süreçte Gaziemir rent a car firmaları arasında bulunan Moon Rent a Car ile 7/24 oto kiralama hizmetinden faydalanabileceği unutulmamalıdır. Üstelik zengin filosu ile dikkat çeken firma Gaziemir güvenilir araba kiralama şirketleri arasında yer almaktadır.

Gaziemir günlük araba kiralama ile ekonomik sınıf araba modellerini tercih ederek seyahatinizi oldukça ucuza getirebileceğinizi de ayrıca hatırlatmak isteriz. Bunun yanı sıra orta ya da üst sınıf araç modelleri de bulunmaktadır. Aynı zamanda kalabalık aileler veya arkadaş grupları için Minivan araçlar da bir alternatif olarak düşünülebilir.

Gaziemir Kiralık Araba Fiyatları

İzmir Gaziemir destinasyonunda araba kiralama fiyatları günlük 750 TL’den başlamaktadır. Gaziemir rent a car fiyatları kiralık araçların bulundukları segmente göre değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte kiralama süresi, transfer süreci gibi durumlar da araç kiralama ücretleri konusunda belirleyici olmaktadır.

İzmir Gaziemir uygun fiyatlı araç kiralama hizmeti almak için ekonomik sınıf araçları tercih etmek önemlidir. Bu araç modelleri daha çok saatlik veya günübirlik otomobil kiralamalarda kullanılan ekonomik sınıf araçlardan oluşmaktadır ve bireysel araç kiralama için ideal kabul edilebilir.

Son olarak kiralık araba teslimi konusunda bir noktayı hatırlatmak isteriz. Kiraladığınız aracı Gaziemir şubesinden teslim alabileceğiniz gibi filo kiralama ofislerimiz arasında bulunan farklı bir şubemizden de teslim alabilirsiniz. Aynı şekilde kiralama süresi dolan aracı yine dilediğiniz lokasyona bırakabilirsiniz.
Whatsapp Telefon