Gaziemir Havalimanı Araç Kiralama

Gaziemir Havalimanı Araç Kiralama

Araba kiralama, özellikle farklı bir şehre gezmeye gidenlerin ve arabasını götürmeyenlerin kullanmış olduğu bir hizmet. Bu hizmet ile beraber müşteriler, en iyi olanaklardan faydalanarak istediği noktaya hızlı bir şekilde ulaşabiliyor. Örneğin turizm açısından gezi düzenlemek isteyenler araç konforuyla beraber hızlı bir şekilde istediği yere ulaşır. Özetle araba kiralama, önemli bir uygulama.

Gaziemir Havalimanı Araç Kiralama ile İşiniz Rast Gitsin

Firmamız rent a car yani araç kiralama olanağı sunarak müşterilerin en iyi deneyimi yaşamasına imkan tanıyor. Her araç güzel bir şekilde hazırlanıyor ve ardından bireye teslim ediliyor. Havalimanından inen müşterilerimiz hemen aracı ile karşılaşıyor ve arabasına binerek güzel bir seyahatin başlangıcını sağlıyor.

İzmir’in sevilen ilçelerinden birisi olan Gaziemir’de bulunan havalimanından inen her bir ziyaretçi, indikten sonra hemen yolculuğa çıkmak isteyebilir. Tek yapmanız gereken uçağın ineceği saate göre bize haber verip rezervasyon yaptırmak. Bu şekilde sizin için o saatte arabayı hazır hale getirip bekliyoruz.Gaziemir havalimanı araç kiralama hizmeti yalnızca araba kiralamakla kalmıyor. Aynı zamanda rezervasyon iptali için de imkan sunuyor. Bazen önemli bir olay ile karşılaşılabilir. Bu durumda siparişin iptali ücretsiz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Gaziemir Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları

Müşterilerimiz için pek çok araba modeli sağlamaktayız. Bunlardan bazılarını sizler için açıklayalım. Bu modeller arasında Dacia Duster yer alıyor. Bunun yanı sıra Ford Courier, Hyundai Elantra 1.6 ve Peugeot 3008 gibi daha pek çok model sağlanıyor.

Araçlar için belirli bir teminat bedeli alınıyor. Bu bedel aracın durumuna göre kararlaştırılıyor. Ayrıca modele göre fiyatlandırma yapılıyor. Yani ürün ne kadar değerli ise kira bedeli de buna göre belirlenmekte. Kısacası müşteriler bütçesine uygun araç modelleri arasından birini seçebiliyor. Ücretsiz değişim, hırsızlık koruması ve terminal dışı vale hizmeti gibi daha birçok olanaktan faydalanmak için bize başvurun.

Whatsapp Telefon