İstanbul Airport Car Rental

İstanbul Airport Car Rental

İstanbul Airport Car Rental

İzmir havaalanı araç kiralama firmamız ile yurtdışından gelen müşterilerimize araç kiralama hizmeti vermekte ve aynı zamanda araçlarını uygun fiyatlarla kiralamaları ona yardımcı olmaktayız. İstanbul airport car rental firmamız ile sadece bizim ev değil aynı zamanda İstanbul’a iniş yapan müşterilerimize de araç kiralama hizmeti veren ofislerimiz bulunmaktadır.

Havaalanı araç kiralama özellikle yurt dışından ülkemize gelen turistler için oldukça verimli bir hizmet alanı olup Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde konaklayacakları gün sayısı kadar araç kiralamaları mümkün olmaktadır.

Bu noktada henüz iniş yapmadan önce araç kiralama hizmeti yaparak araçlarını hazır konuma getirebilir ve böylece iniş saatine göre araçlarını teslim alarak seyahatlerini tamamlayabilirler.

Genellikle yurt dışından gelen kişilerin İstanbul’a iniş yaparak gidecekleri noktaya araç ile seyahat etmeleri daha sık rastlanan bir durum olsa da Ege Bölgesi veya Akdeniz bölgesi gibi noktalar üzerinden seyahat gerçekleştirecek olan kişiler ise İzmir’e iniş yapmaktadırlar.

Burada haftanın 7 günü 24 saat boyunca araç kiralama hizmeti alabileceğiniz firmamız sayesinde uçaktan iniş yaptıktan hemen sonra önceden kiralamış olduğunuz aracınızı güvenli bir şekilde teslim alabilirsiniz. Sadece yurt dışı değil aynı zamanda iç hatlar üzerinden seyahat gerçekleştiren yolcularımız da firmamız aracılığıyla bulunacağı noktaya araç kiralayarak seyahat edebilirler.

Airport Car Rental Şartları Nelerdir?

Havalimanına her yıl binlerce turist ulaşım sağlanmakta olup aynı zamanda yurt içinde de birçok kişi çeşitli sebeplerle hava yolunu kullanarak uzak noktalara seyahatlerini gerçekleştirmektedir. İster şehirler arası ister ülkeler arası seyahat gerçekleştirilecek olsun bu noktada en çok ihtiyaç duyulan hizmet araç kiralama hizmeti olarak kabul edilmektedir.

Özellikle ülkemizde aktif olarak Atatürk Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve İzmir Adnan Menderes havalimanı yolcu taşımacılığı sağlamakta olup en çok yolcunun ve genellikle turistlerin iniş yaptığı hava alanları olarak kabul edilmektedir.

Bu noktada araç kiralama hizmeti veren firmamız sayesinde iniş yapmadan ve hatta uçağa binmeden daha araç kiralayabilir ve kiralamış olduğunuz aracı iniş yaptığınızda teslim alabilirsiniz. Ancak müşterilerimizin unutmaması gereken önemli nüfusumuz havalimanından araç kiralama bazı şartlara bağlı olarak gerçekleştirilmekte olup bu şartların sağlanması oldukça önemlidir.

İlk olarak kişilerin mutlaka internet sitemiz üzerinden araç incelemesi yaparak bizlerle iletişime geçmeleri ve kiralayacak yarı aracın ücretini ödeyerek iniş saatini göz önünde bulundurup kiralama işlemi yapması gerekmektedir.

Özellikle iniş saatinde rötar meydana gelebilme ihtimali göz önünde bulundurularak aracın teslim alınacağı saat için doğrudan iniş saatini baz almadan 1 veya 2 saat sonrasını göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Aksi halde sözleşmeden saatte teslim alınmamış araçlar başka müşterilerimize tahsis edilebilmektedir.

Airport car rental hizmeti için gerekli şartlar ise şöyle sıralanabilir;

 • sürücü belgesi
 • Sürücü yaşı
 • kiralama fiyatı
 • kiralama süresi
 • geç teslimat
 • ek sürücü
 • sigorta- kasko

Özellikle araç kiralama hizmetinden faydalanacak olan kişilerin sigorta ve kasko kapsamında bazı gerekli kuralları sağlaması ve bu noktada kaskonun kaza anında geçerli kabul edilebilmesi için önemli hususlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kazanın nedeni bu noktada oldukça önemli olup sigortanın geçerliliğini kaybetmemesi için önemli noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Sigortanın geçerliliğini kaybettiği durumlar ise şöyle sıralanabilir;

 • Sigara, alkol ve uyuşturucu gibi yasaklı maddeler kullanmak.
 • Meydana gelen kazada bir ihmal durumu tespit edilmesi.
 • Trafikte oluşabilecek herhangi bir kaza sonucu raporun hemen tutulması.
 • Araç kiralama yaparken belirtilen isimlerin dışında bir kişinin aracı kullanması.
 • Belirtilen yasal hız sınırını aşmak.
 • Kiralama sözleşmesinde belirtilen yük limitinin aşılmaması.
 • Aracın kabul edilen karayollarında kullanılmaması.
Whatsapp Telefon