İzmir Airport Rent A Car

İzmir Airport Rent A Car

İzmir Airport Rent A Car

Araç kiralama ön ödeme yaparak belirli bir süre için kiralık olarak yapılan sözleşme kapsamında araç sahibi olmak anlamına gelmektedir. günlük bir, haftalık, aylık ve yıllık olarak gerçekleştirilebilmektedir.

Sözleşme sırasında aylık olarak anlaşma sağlanması halinde ücretin aylık ücreti için belirlenmiş olan miktar kadar ödenmesi gerekmekte olup günlük olarak gerçekleştirilen kiralamalarda ise kiralanacak gün sayısına göre ücret ödemesi yapılmaktadır.

Araç kiralama sırasında ödenecek ücretin mutlaka kiralama anında yani araca teslim alırken ödenmesi gerekmekte olup ek olarak çıkabilecek masraf durumunda kişiden bu ücretler teslim ederken tahsis edilmektedir.

İzmir airport rent a car olarak hizmet veren işletmemiz içerisinden istediğiniz süre boyunca ve istediğiniz sınıftaki aracı şartları sağlamanız halinde en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.

En uygun araç kiralama fırsatlarımızdan faydalan parlak peşinat ödemesi yaparken yüksek fiyatlar ödemeden bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Havalimanı içerisinden gerçekleştirilecek olan araç kiralamaları için özellikle yurtdışından gelecek olan turistlerin veya şehirler arası seyahat edecek olan kişilerin önceden bizlerle iletişime geçerek araçlarını belirlemeleri ve kiralama ücretlerini ödemeleri halinde iniş saatine göre araçlarını beklemeden teslim almaları mümkündür.

Günlük olarak ödeyeceğiniz kiralama ücretleri aylık veya yıllık olarak artış gösterdiğinde gün bazındaki ödenecek ücrette düşüş söz konusu olmaktadır. bu nedenle bir ay veya bir aydan fazla süreyle ya da bir yıl veya bir yıldan fazla süre ile araç kiralamak istediğiniz taktirde mutlaka ihtiyacınız olan süre kapsamında kiralama yapmaya özen gösterin.

Bu noktada yıllık olarak gerçekleştirilen kiralamalarda firmamız müşterilerimize belirli millere bağlamakta olup bu belirli milin üzerine çıkıldığında ek ücret talep edilmektedir

İzmir Araç Kiralama

İzmir araç kiralama firmamız ile İzmir’de bulunan ve genellikle her yıl binlerce turistin iniş yaptığı izmir Adnan Menderes havalimanı üzerinde bulunan ofisimiz aracılığıyla aracınızı bizzat teslim almanız mümkündür.

Özellikle yaz dönemlerinde en çok ziyaretçi kabul eden iller arasında ilk sıralarda yer alan İzmir ege bölgesinde oldukça popüler tatil yerlerine sahip olması ve aynı zamanda bu bölgede bulunan çeşitli tatil yerlerine yakın olması nedeniyle yurtdışından veya yurtiçinden uzak noktalardan gelen kişilerin genellikle seyahat etme yöntemleri uçak ile olmaktadır.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na iniş yaptıktan hemen sonra önceden rezervasyon ettiğiniz aracınızı teslim alabilir ve bu süreçte sözleşmeyi imzalayarak gerekli evrakları teslim etmeniz halinde aracınız sözleşme süresi boyunca size teslim edilir.

Hem iş seyahati hem de turistik amaçla gerçekleştirilen seyahatlerde genellikle en çok ihtiyaç duyulan hizmet araç kiralama hizmeti olarak görülmekte ve bizler de hem turistlere hem de yurtiçi Vatandaşlarımıza havaalanından bizzat sağladığımız bu hizmetler kapsamında seyahatlerini veya iş gezilerini en iyi şekilde tamamlamalarını sağlamaktayız.

Bu noktada ücretin ödenmesi ve gerekli şartların sağlanması halinde araçlarınızı herhangi bir problem söz konusu olmadan teslim almanız mümkün olmaktadır.

Ancak araba sınıflandırması içerisinden özellikle orta ve üst sınıf araçları kiralarken ehliyet süresi ve yaş sınırlaması gibi şartların tam olarak sağlanıp sağlanmadığı hakkında bilgi almanız gerekmektedir.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama Seçenekleri

İzmir havalimanı araç kiralama seçenekleri içerisinden firmamızda telefon üzerinden veya web sitemiz üzerinden iletişime geçebilir ve bu kapsamda günlük, aylık veya yıllık olarak ihtiyaç duyduğunuz süre boyunca araç kiralayabilirsiniz.

Çoğu zaman günübirlik ihtiyaçlar halinde de firmamızdan araç kiralamanız mümkün olup aynı zamanda sahip olduğumuz geniş araç filomuz içerisinden tamamen konforunuza en uygun olanı kiralamanız mümkün olmaktadır.

Whatsapp Telefon