İzmir Aliağa Rent A Car

İzmir Aliağa Rent A Car

Aliağa, Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir kentinin bir ilçesi olmakta. Ege kıyısında geniş bir sahile yer veren Aliağa, deniz turizmi ile kendini gösteriyor. Yüksekliği 2 metre olan ilçe, 103.000’den fazla nüfusa sahip bir yer. 379 kilometrekare yüzölçümüne sahip olan bu bölge, pek çok turizm faaliyeti ile biliniyor. Burayı ve çevre ilçeleri rahat gezmenin yolu bir araba kiralamak.

İzmir Aliağa Araç Kiralama

Sunduğumuz araç kiralama servisi, pek çok özelliğe sahip bir hizmet. Bu hizmetlerden birisi 7/24 teknik destek ekibimizin bulunması. Müşteriler, teknik destek hizmetimizden yararlanarak bir sorusu veya sorunu olduğunda bizimle hemen iletişime geçebilmekte. Bir diğer ayrıcalık hırsızlık koruması. Hırsızlık koruması sayesinde araçta yaşanan hırsızlık olayları, belirli bir limite kadar karşılanmakta. Ayrıca ücretsiz iptal olanağı da sağlıyoruz.

İzmir Aliağa rent a car hizmeti için sağlanan bir diğer avantaj ek hizmetler olmakta. Ek hizmetler arasında çeşitli sigorta paketleri bulunmakta. Bu paketler ile beraber müşterilerimiz, daha güvenli yolculukların tadını çıkarıyor. Diğer bir ek hizmet ise çeşitli eşyaların sunulması. Bu eşyalar arasında puset, bebek koltuğu ve yükseltici gibi eşyalar karşımıza çıkıyor.


Ek kilometre hizmeti, sizler için sunduğumuz bir diğer hizmet olarak karşımıza çıkıyor. Bu hizmet ile beraber ek kilometre alabilir ve rezervasyonunuzu biraz daha uzatabilirsiniz. Bunun yanı sıra HGS otoyol geçiş kartı imkanı da sağlamaktayız.

İzmir Aliağa Rent A Car Fiyatları

Aliağa’da konforlu gezmenin yolu araç kiralama hizmetinden geçiyor. Bu hizmet için her aracın farklı fiyatları mevcut. Bu fiyatlar, arabanın durumuna göre değişiyor. Ayrıca süreye ve mesafeye bağlı olarak da fiyatlandırma yapılıyor. Alınacak ek hizmetler ile beraber ücret, netleşmeye başlıyor. Ödeyeceğiniz ücret, açıklandığı için sonradan sizlere sürpriz bir fiyat çıkarmıyoruz. Hemen web sitemizden rezervasyon alarak araba kiralayabilirsiniz.

Whatsapp Telefon