İzmir Araba Kiralama

İzmir Araba Kiralama
4 milyonu aşan nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık üçüncü şehir unvanını alan İzmir araba kiralama noktasında oldukça rağbet görmektedir. Nitekim Ege Denizi’ne olan kıyısıyla Türkiye’nin popüler tatil beldelerinden biri olması da İzmir’de araç kiralama ihtiyacı özellikle tatil sezonlarında bir artışı beraberinde getirmektedir.

Siz de tatil, gezi, iş ya da başka bir sebeple İzmir’e geldiyseniz ve bir arabaya ihtiyaç duyuyorsanız İzmir güvenilir araç kiralama şirketleri ile ihtiyacınızı anında giderebilirsiniz. Bu anlamda, İzmir’de araç kiralama nereden yapılır sorusuna gelin hep birlikte yanıt aramaya çalışalım.

Öncelikle İzmir nüfusu bakımından kalabalık bir şehirdir. Aynı zamanda ünlü tatil beldelerini coğrafyasında barındırmaktadır. Hal böyle olunca otomobil kiralama sektörü de geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Dolayısıyla güvenilir oto kiralama firmaları ile çalışmak son derece önemlidir. Peki, İzmir araç kiralama fiyatları ne kadardır? Oto kiralama fiyatları belirlenirken neler göz önüne alınır?

İzmir Kiralık Araç Fiyatları Ne Kadardır?

İzmir şehir merkezi başta olmak üzere bölgeye bağlı birçok ilçe ve beldede araç kiralama ofisleri bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz lokasyondan oto kiralama hizmetini anında almak olanaklıdır.

Örneğin; İzmir’in Alsancak ilçesinde ikamet ettiğinizi düşünelim. Bu noktada araba kiralamak için İzmir merkeze gelmenize gerek kalmadan Alsancak araç kiralama lokasyonlarını kullanarak otomobil kiralama hizmetinizi anında görebilirsiniz.

İzmir araba kiralama fiyatları 725 TL’den başlamaktadır. İzmir araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde kiralık araç modeli, kiralama süresi, araç lokasyonları gibi durumlar göz önünde tutulmaktadır.

İzmir günlük araç kiralama fiyatları ortalama 725 – 1690 TL arasında değişebilmektedir. Bu süreçte ekonomik sınıf araçlar arasında yer alan kiralık arabalar daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır. 

Moon Rent a Car ile İzmir Ucuz Araç Kiralama

Türkiye’de en uygun araç kiralama anlayışı ile hareket eden Moon Rent a Car zengin filosu ile herkesin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre filo kiralama hizmeti sunmaktadır. Örnek olarak ekonomik sınıf araçlar ucuz oto kiralama hizmeti almak isteyenler için son derece uygundur.

Filo kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car ayrıca yurtdışından gelen misafirlerinden kiralık araç depozitosu talep etmemekle birlikte kilometre sınırı da koymamaktadır.
Whatsapp Telefon