İzmir Foça Araç Kiralama Hizmeti

İzmir Foça Araç Kiralama Hizmeti

Foça, Ege Bölgesi’nde bulunan İzmir’in ilçelerinden birisi. Kuzeye yakın noktada bulunan Foça, sahile kıyısı bulunan bir nokta. Nüfusu 30.000’in üzerinde olan bu yer, 251 kilometrekare yüzölçümüne yer veriyor. Foça sahiliyle, çevresindeki adalarla ve kale gibi daha pek çok yeriyle ünlü bir yerleşim yeri. Bu ilçede gezmek isteyenler için çözüm araç kiralama servisinden yararlanıp araba ile şehri turlamak. Şehir, yüzölçümü bakımından büyük olmasa da araç, konfor demektir.

İzmir Foça Araç Kiralama Hizmeti ve Fiyatları

İzmir’in Foça ilçesinde gezmek isteyenler için araba kiralama hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetin pek çok özelliği ve ayrıcalığı bulunmakta. Bunlardan birisi havalimanında teslim. Foça’da geziyor olacaksanız bile aracı isteğe bağlı olarak havalimanından teslim alabilir ve Foça’ya doğru hareket edebilirsiniz. Eğer isterseniz Foça’da uygun bir yerde de araç teslimatı yapıyoruz. Müşteri, nasıl bir teslimat şekli istiyor ise bize belirtmeli.

Sunduğumuz ayrıcalıklardan bir diğeri kasko olanağı sağlıyor olmamız. Kasko sayesinde müşteriler, kaza sonrasında ödeme yapmak zorunda kalmıyor. Sigorta şirketi, masrafı karşılayarak aracı onarmış oluyor.


Foça araç kiralama hizmeti ile beraber daha pek çok imkan tanımaktayız. Bunlardan birisi de adresten iade avantajı. Bir sürücü, aracı istediği yere park edip arabanın firmaya teslim edilmesini isteyebiliyor. Vale, hemen açıklanan adrese gelip arabayı adresten teslim alıyor.

Bazen sürücülerin HGS gibi yerlerden geçmesi gerekebilir. Bunun için müşterilerimize HGS geçiş kartını teslim ediyoruz. Bu sayede ücretli yollardan geçildiği takdirde herhangi bir ek ücret ile karşılaşma durumu yaşanmıyor. Foça’nın yanı sıra çevre ilçelerde de gezmek isteyenler için araba kiralama servisi, harika bir uygulama.

Bebek koltuğu, yükseltici ve puset gibi daha birçok ürünü araç için temin ettiğimiz bu firmada siz değerli kullanıcılarımızın en iyi olanaklardan yararlanması adına daha fazlasına da olanak tanıyoruz. Uygun fiyatlı pek çok araç modeline yer verdiğimizi de açıklayarak sözü noktalayalım.

Whatsapp Telefon