İzmir Tire Rent a Car Fiyatları ve Başvuru

İzmir Tire Rent a Car Fiyatları ve Başvuru

İzmir Tire rent a car servisi ile öne çıkıyor. Bu başlık altında sizlere bu hizmetten detaylıca söz edip okurlarımızı bilgilendirmek istiyoruz.

İzmir, pek çok ilçesiyle Ege’nin önemli şehirlerinden birisi olarak yer alıyor. Bu şehirlerden birisi de Tire ilçesi olmakta. Tire ilçesi, tarihi güzellikleri ve doğal manzaraları ile insanları sevindiriyor. Tire’yi gezerken insanların altına bir araba çekmesi, rahat bir yolculuk anlamına geliyor.

İzmir Tire Araç Kiralama

Tire’yi gezip dolaşmak isteyen insanlar burada pek çok güzellik ile karşılaşabiliyor. Bu yeri gezerken faydalanılması gereken hizmetlerden birisi firmamız tarafından sağlanan araç kiralama olanağı. Sunduğumuz özelliklerden birisi terminal ve terminal dışı vale servisi. Müşterilerimiz, bizi tercih ederken ister havalimanında ister otobüs terminalinde ister herhangi bir yerde aracını teslim alabilir. Burada şart koyduğumuz tek şey güvenli bir noktada arabayı teslim etmek. Aynı şekilde araç, güvenli bir noktada teslim alınıyor.

Sizlere sunduğumuz bir diğer hizmet ek mesafe ayrıcalığı. Bazı sürücüler, daha fazla mesafe alarak daha çok yol gitmek isteyebilmekte. Bunun için ek kilometre satışı yapıyoruz. 250, 500, 1.000 ve 2.000 kilometre gibi farklı mesafelerde ek satış yapmaktayız.İzmir Tire Rent a Car Fiyatları

İzmir’in Tire ilçesinde sunduğumuz bu hizmet ile beraber sizlere en uygun fiyatı sağlamaya gayret etmekteyiz. Fiyatlar pek çok kriter ile belirlenmekte. Bu kriterlerden birisi araç modeli. Bunun yanı sıra vergiler, yakıt masrafı ve daha birçok kriter bulunmakta. Bu kriterler ile beraber en uygun fiyat düşük kâr sayesinde belirlenebiliyor. Bunlara ek olarak müşterilerimiz, bizden ek hizmetler de alarak daha konforlu bir sürüş keyfine imkan sağlayabiliyor.

İzmir Tire Araba Kiralama Başvurusu

İzmir Tire rent a car hizmeti ile beraber araç kiralamak isteyenlerin takip etmesi gerektiği bazı adımlar var. Öncelikle web sitemize girmelisiniz ve istediğiniz aracı seçmelisiniz. Ardından başvuru yapıp ek hizmetler arasından isteğe bağlı olarak seçim yapmalısınız. Gerekli adımlar tamamlandıktan sonra seçilen tarihler aralığı için ödeme yapılmalı. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Whatsapp Telefon