İzmir Urla Araba Kiralama

İzmir Urla Araba Kiralama

İzmir Urla araba kiralama olanağı sunan bir yer. Bu başlık altında İzmir’in Urla ilçesinde nasıl araç kiralama hizmeti alacağınızı açıklayacağız.

İzmir’in kıyı ilçelerinden birisi Urla olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Urla, Ege Bölgesi’nde kuzey ve güneyinde denize kıyısı olan bir kent. 727 kilometrekare yüzölçümüne sahip olan ilçe, 50 metre rakımda bulunuyor. Şehrin nüfusu ise 72.000 civarında yer alıyor. Urla’da gezilmesi gereken pek çok yer var. Büyük bir ilçe olan bu bölgede rahat rahat gezmek adına bir arabaya ihtiyaç olacak.

İzmir Urla Araba Kiralama

İzmir Urla araç kiralama hizmetleriyle karşımıza çıkan bir şehir. Bu ilçede sunmuş olduğumuz araç kiralama olanağı sayesinde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda çeşitli ayrıcalıklara da yer veriyoruz. Uygun fiyatlı araç kiralama paketlerimizin yanı sıra pek çok araç modeline yer verdiğimiz bu firmada aynı zamanda sizler için ücretsiz iptal olanağı da sağlamaktayız. Bilinmesi gereken tek şey son 24 saat dışında rezervasyonu iptal etmek. Eğer son 24 saat kala iptal edilirse 1 günlük ücret alınıyor. Çünkü müşterinin gelmesine son 24 saat kala hazırlıklar başladığı için ücret ödemesi yapılması gerekir.İzmir Urla Araba Kiralama Fiyatları

İzmir’de gerçekleştirmiş olduğumuz rent a car servisi ile beraber pek çok aracı en uygun fiyattan kiralıyoruz. Müşterilerimiz ister 1 gün ister 1 hafta ister 1 aylık kiralama olanağından yararlanabilmekte. Burada bilinmesi gereken husus fiyatların araç modeline göre belirleniyor olması. Her aracın teminat bedeli ve kira bedeli farklı oluyor. Bazıları düşük bazıları yüksek seviyede yer almakta. Müşteri, kendine en uygun araç modelini seçip kiralama olanağından yararlanabilmekte.

İzmir Urla araba kiralama paketlerimiz arasında sizlere çeşit çeşit modeller sunarken yeni modellere de yer veriyoruz. Eğer bizden hizmet almak isterseniz yapmanız gereken şey bizimle irtibata geçmek. Bunun için web sitemizden araç seçmelisiniz ve kiralamak için butona basmalısınız. Ardından ek hizmetlerden yararlanmak isterseniz yararlanmak istediklerinizi seçmelisiniz. Buna ek olarak sigorta paketleri de bulunuyor.

Whatsapp Telefon