Karaburun Rent A Car

Karaburun Rent A Car

Karaburun rent a car servisi ile bilinmesi gereken önemli bir şehir. Bu yazımızda sizlere Karaburun’da sunmuş olduğumuz hizmeti tanıtacağız.

İzmir, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde bulunan bir şehir. İzmir’in batısında 3 tarafı denizlerle dolu bir yer olan Karaburun, sevilen bir nokta. Buranın doğal güzelliklerini keşfederken bir araç sahibi olmak gerekiyor. Çünkü burası, büyük bir ilçe sayılır. Gün boyunca geziyi tamamlamak için bir araba şart. Bu arabayı sizler adına biz sağlamaktayız.

Karaburun Rent A Car

Karaburun araç kiralama hizmeti, arabaya ihtiyacı olan ziyaretçiler için geliştirilen bir servis. Bu servisin sunduğu birçok özellik var. Bunlardan birisi pek çok araç modeline yer vermemiz. Bunun yanı sıra sizler için vergiler dahil kiralama fiyatlarını açıklıyoruz. Bu da ek ücretlerle karşılaşmamayı sağlar. Sigorta hizmetlerinin de yer aldığı firmamızda daha pek çok ayrıcalık müşterilerimize sunuluyor.

Fiyatlar bakımından sizlere elimizden geldiğince en iyi olanı paylaşmaya gayret etmekteyiz. Çünkü siz, bizim için değerlisiniz. Bundan dolayı en uygun fiyatları sunarak müşterilerimizin cebini zorlamamaya çalışıyoruz. Bu da bizi daha başarılı ve daha üstün bir firma haline getiriyor.


Karaburun Araba Kiralamanın Avantajları

Şirketimizden yararlanan her bir müşteri, bizimle beraber büyük avantajlara sahip olmakta. Bunlardan birisi ücretsiz iptal olanağı. Son 24 saat için 1 günlük ücret alınmasının yanı sıra daha erken rezervasyon iptalinde herhangi bir bedel istenmiyor. Bu da müşterinin gereksiz ücret ödemesinin önüne geçiyor.

Bir diğer avantaj terminal dışı vale hizmeti. Şoförlük desteğinin sunulmuş olduğu Karaburun rent a car hizmetimizde aynı zamanda terminal dışında vale hizmetine olanak tanıyoruz. Örneğin aracın farklı bir yerde teslim edilmesini istiyor iseniz bize başvurmanız yeterli olmakta.

Bunların yanı sıra düşük ücretlerle yararlanabileceğiniz bazı ek hizmetler de mevcut. Müşteri, belirli opsiyonları seçerek araç kiralama hizmetinin buna göre ayarlanmasına imkan tanır. Örneğin HGS otoyol geçiş kartı, bebek koltuğu, puset, yükseltici, maksimum güvence paketi, adresten iade ve ek sürücü gibi çeşitli seçenekler yer alıyor.

Whatsapp Telefon