Karşıyaka Araç Kiralama

Karşıyaka Araç Kiralama

Göz alıcı tarihi geçmişi ve zengin kültürü ile öne çıkan Karşıyaka İzmir ilinde bulunmaktadır. Aynı zamanda filo kiralama ofislerimiz arasında bulunan Karşıyaka araç kiralama hizmetleri bakımından sıkça tercih edilmektedir.

Yaz turizmi noktasında göz kamaştıran güzelliklere sahip olan bölge Türkiye’nin hatırı sayılır tatil noktalarından biridir. İzmir’de bulunan Adnan Menderes Havalimanı sayesinde milyonlarca turisti misafir eden İzmir Karşıyaka’da kiralık araç ihtiyacı da artış göstermektedir.

İzmir Karşıyaka Araç Kiralama

İzmir şehir merkezi başta olmak üzere bu destinasyonda birden fazla araç kiralama lokasyonları yer almaktadır. Hiç şüphesiz bunlardan biri de Karşıyaka olarak göze çarpar. Kiralık araçlar Karşıyaka ilçesinde zengin bir çeşitliliğe sahiptir.

Bu anlamda, herkesin bütçesine göre araç segmentleri bulunmaktadır. Ekonomik, orta ve üst sınıf kiralık araç modellerinin yanı sıra SUV ve minivan tarzı filo kiralama ihtiyaçları da anında giderilebilir.

İzmir rent a car firmaları arasında zengin filo çeşitliliğine ev sahipliği yapan Moon Rent a Car güvenilir araç kiralama firmaları arasında bulunmaktadır. Nitekim en uygun araç kiralama hizmeti sunması ile rakiplerinden bir adım önde olduğu çok rahatlıkla söylenebilir.

Karşıyaka’da Kiralık Araç Fiyatları

Karşıyaka kiralık araç fiyatları hakkında net bir rakam söylemek doğru olmayacaktır. Öyle ki kiralık araba modelleri çeşitli olduğu için oto kiralama fiyatları da çok değişkenli olabilmektedir. Buna göre kiralık otomobil fiyatlarının belirlenmesindeki en önemli etken kiralık araç modeli olmaktadır.

Buna ek olarak km sınırı, kiralama süresi, tek yön ücreti gibi hususların söz konusu olması da araba kiralama fiyatlarının çok değişkenli olmasına neden olmaktadır. Örneğin; bin 500 TL ile günlük araç kiralama yapılabileceği gibi 3 bin TL ile de aynı şekilde günlük oto kiralama yapılabilir.

Moon Rent a Car ile Ucuz Filo Kiralama

Günümüzde yakıt fiyatları her ne kadar artış göstermiş olsa da İzmir Karşıyaka araç kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car ile ucuz filo kiralama mümkündür. Üstelik pasaport sahibi olan misafirlerinden km sınırı ve araç depozitosu gibi kriterler de muaf tutulmaktadır. Siz de Karşıyaka online araç kiralama avantajlarından faydalanmak için hemen moonrentacar.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Whatsapp Telefon