Muğla Havalimanı Araç Kiralama

Muğla Havalimanı Araç Kiralama

DALAMAN OFİS - HAVALİMANI

Dalaman Havalimanı 48780 Dalaman / MUĞLA

  • +90 850 532 11 93
  •  

Dalaman ve Bodrum Havalimanı ofislerimiz 24 Saat çalışmaktadır.

Muğla araç kiralama olarak müşterilerimizin eksiksiz bir şekilde hizmet almasını amaçlıyoruz. Güveni konforu ve rahatlığı bir arada sunan firmamız sizleri de müşteri kadrosunda görmek istiyor. Hizmetlerimizden dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde yararlanabilirsiniz. Bireysel ya da kurumsal olarak araç kiralama hizmetlerinden yararlanmanız mümkün. Muğla araç kiralama hizmetimiz ile son derece avantajlı teklifler ile müşterilerimizi buluşturuyor, kişilerin kendilerine en uygun gördükleri aracı seçmelerini sağlarken fiyat konusunda da oldukça yardımcı oluyoruz. Sık sık ziyaretçi kabul eden şehirlerden bir tanesi olan Muğla ilimizde bulunan kurumumuz, müşterilerine en kaliteli ve en düzenli hizmeti verirken onlara çeşitli kolaylıklar sağlamakta ve kişilerin konforlu, rahat ve lüks bir seyahat geçirmesine yardımcı olmaktadır.

Muğla araç kiralama hizmeti veren kaliteli bir firma olarak, en çok tercih edilenler arasında yer almaktayız. Firmamız müşteri memnuniyetine son derece özen göstermekte ve en konforlu araçları kişinin bütçesine göre sunmaktadır. Kurumumuz her kiralama sonucunda, aracı içli dışlı temizleyerek daha sağlıklı bir kiralama işleminin gerçekleşmesine yardımcı olur. Lüks araçlarımızda seyahat etmek, kişileri son derece konforlu hissettirecektir. Tatil için gelinen Muğla’da, araçlarımız sayesinde gereksiz yorgunluklara gerek kalmayacak, kişiler kendi araçlarını kullanır gibi araçlarımızı kullanabilecek ve kaliteyi hissedecektir.Muğla yapısı itibari ile son derece sosyal bir şehirdir.

Özellikle yaz aylarında milyonlarca ziyaretçi almakta ve Muğla plajları dolup taşmaktadır. Hem Türk ziyaretçilere, hem de turistlere araç kiralama hizmeti sunan firmamız, kişilerin alıştığı rahatlığı tatilde de sürdürmesini ve tatillerinin kötü geçmemesini sağlamaktadır. Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde hizmet veren kurumumuzda, araç kiralamaya dair her şey rahatlıkla bulunabilir. Yaşanan yoğunluk dolayısıyla özellikle yaz aylarında, önceden rezervasyon yaptırılması, kişilerin mağduriyetinin önüne geçecektir. İletişim numaralarımız ve mail adresimiz mevcuttur.

Muğla Araç Kiralama Şartları

Kurumumuz hem kişilerin can sağlığını korumak, hem de araçların güvenle teslim alınmasını sağlamak amacıyla, bazı şartlar dahilinde araçlarını kiralamaktadır. Bu hem kişilerin sağlığı için gerekli bir durumdur, hem de firmamızı ve müşterilerimizi gereksiz masraflardan uzak tutmaktadır.

Firmamız araçlarını premium, üst, orta ve ekonomik olarak sınıflandırmıştır. Bu sınıflandırma hem araç kalitesini belirlemektedir, hem de kişilerin bütçesine uygun aracı seçmelerine yardımcı olmaktadır. Firmamız kiralama saatini en az 24 saat olarak belirlemiştir.

Araç kiralayacak olan kişi trafik kurallarına ve hız sınırına mutlaka dikkat etmelidir. Firmamız kaza oluşması durumunda, bazı güvenceler sağlamaktadır.

Şartlarımız:

  • Ekonomik araçlar : Bu sınıf için kiraladığımız araçlarda, kişilerin en az 21 yaşını doldurmuş olması ve en az 1 yıllık sürücü belgesinin olması gerekmektedir.
  • Orta araçlar : Bu sınıfta bulunan araçlar için araçları kiralayacak kişilerin en az 25 yaşını doldurmuş olması ve en az 2 yıllık sürücü belgesinin olması gerekmektedir.
  • Üst araçlar : Bu sınıfta bulunan araçlar için araçları kiralayacak olan kişilerin en az 28 yaşını doldurmuş olması ve en az 5 yıllık sürücü belgesinin bulunması gerekmektedir.
  • Premium araçlar : Bu sınıfta bulunan araçlar için, araçları kiralayacak kişilerin en az 28 yaşını doldurmuş olması ve en az 5 yıllık sürücü belgesinin bulunması gerekmektedir.

Tüm bunlar haricinde, eğer kişi yaş ve ehliyet süresine takılmışsa, genç sürücü paketinden yararlanarak araçları kiralayabilir fakat kişinin bu durumda, SCDW sigortasını alması zorunlu hale gelecektir.

Muğla Araç Kiralama Fiyatları

Muğla araç kiralama fiyatları, yukarıda belirtilmiş olan 4 sınıf grubundan hangi aracın seçileceğine göre değişiklik göstermektedir. Bunun haricinde kiralama saati en az 24 saat olarak belirlenmiş, daha kısa kiralama yapmak isteyen kişilerin de en az 1 tam gün ücreti ödeme zorunluluğu bulundurulmuştur.

Kurumumuz araçların gecikme ücretleri için ayrıca ücret tahsil etmektedir. Ek saat paketlerimiz mevcuttur ve kişi bu paketlerden birini alacağını telefon ile bildirip gerekli ödemeyi sağlamadığı takdirde, 1 saatten uzun geciken araçlar için tam gün ücreti tahsil edilecektir. Ek saat ücretlerimiz 1-3 saat için tam gün ücretinin yüzde 30’u, 3 saati geçen durumlarda ise ücretin tamamını ödemek zorundadır.

Kiracı kiralama işlemi sırasında, ekstra güvence paketleri alarak araca zarar gelmesi durumunda ödemesini kısıtlatabilir. Bunun için oluşturulmuş, bir nevi sigorta paketleri anlamına gelen çeşitli güvence paketlerimiz bulunmaktadır. Fakat bu güvence bedellerinden yararlanabilmek için belirtilmiş şartlar da mutlaka dikkate alınmalıdır. Örneğin araçla kaza yapılması durumunda, kişinin hemen alkol testi yaptırması gerekir.  

Kiracı aracı içerisinde bulunan her şeyi ile birlikte getirmelidir. Eksik olması durumunda, ücret kiracıdan kesilir. Hizmetlerimize navigasyon cihazı, bebek koltuğu gibi ilave hizmetler dahil değildir. Bunların sözleşme sırasında belirtilmesi ve ek ücret karşılığında temin edilmesi gerekir. Ayrıca aracı birden çok kişi kullanacaksa, bunların da mutlaka belirtilmesi ve onlar için de ek ücret ödenmesi gerekir. Aksi takdirde oluşan sorunların hiçbirinden, firmamız sorumlu tutulmayacak, tüm zarar müşteriye aktarılacaktır.

Dalaman Havalimanı Araç Kiralama İmkanlarımız

Dalaman araç kiralama hizmetleri, Moon Rent A Car bünyesinde pek çok model ve markada, her bütçeye ve seçime özel araç bulunmaktadır. Bütün araçlarımız hijyenik, sürüşü sorunsuz, bakımları tam bir şekilde sizlerle yolculuğa çıkmak için hazır bekliyor olacaktır. İnternet sitemizden de inceleyebileceğiniz üzere, araç filomuz dört farklı kategoriye ayrılmış olup sundukları imkânlar ve kullanım şartları farklı olarak belirlenmiştir. Dalaman araç kiralama ve Dalaman Havalimanı araç kiralama konularında ekonomik, orta, lüks ve premium araç kategorileri arasından araçlarımızı inceleyebilir, seçiminizi yapabilirsiniz.

Araçlarınızla ilgili yaşadığınız bütün konular ile ilgili bizlerden yardım alabilirsiniz. Başta Muğla olmak üzere Türkiye’nin çeşitli illerini ziyaret edebilirsiniz. Muğla Dalama Havalimanı araç kiralama hizmetinden yararlanabilir araçlarınızla ilgili sorun yaşamadan işlerinizi halledebilirsiniz. Firmamızdan Dalaman araç kiralama ve Dalaman Havalimanı araç kiralama kapsamında, araç kiralarken belirlemiş olduğumuz kurallara uymanız gerekmektedir. Bu kuralların en başında araçlarımız size nasıl telsim edildiyse şekilde teslim almanız gerektiği gelmektedir. Araçlarımızı aynı benzin doluluğunda olmalı anahtarları ve belgelerinin tam olması gerekmektedir. Bunun dışında size belirtilen km'sini de geçmeden teslim etmeniz gerekiyor. Dalaman araç kiralama ile ilgili daha ayrıntılı bilgi alma istiyorsanız bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Muğla araba kiralama konusunda günlük haftalık ya da aylık olarak destek arıyorsanız kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belirtmek istiyoruz. Araç kiralama son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen bir hizmet türüdür. Önceden bu hizmeti büyük firmalar tercih derken artık bu hizmeti biraz daha bireysel kişiler tercih etmektedir.

Ancak araçlarımızı tercih etmeden önce nasıl bir araca ihtiyacınızın olduğunu belirlemeniz sizin yararınıza olacaktır. İhtiyacınıza göre araç belirlediğinizde bizler Moon Rent a Car firması olarak istediğiniz araçları temin edebilirsiniz.

Muğla araba kiralama ihtiyacınızda uzun dönem araç kiralamada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta aracın kurumsal firmalardan kiralanması gerektiğidir. Bizler de son derece profesyonel bir firma olarak araçlarınızın sorunsuz bir şekilde size teslim edilmesini sağlıyoruz. Uzun dönemde araç kiralama hizmeti sizleri özellikle maddi anlamda büyük bir rahatlığa sokacaktır. Bütün bu noktaları bir arada barındırdığınızda kendinize en doğru firmayı tercih edebilir ve araçlarınıza ulaşabilirsiniz.

  Muğla Rent A Car

Cazip fiyatlarımız ve kaliteli araçlarımızla Muğla Rent a Car hizmeti olarak her zaman yanınızdayız. Sıfır araç almak bütçenizi zorlayabilir. Bizler de bu noktada devreye girerek araçlarımızla sizlere yardımcı oluyoruz. Firmamız aracılığıyla Muğla Rent a Car ihtiyacınıza yönleik araç kiralarsanız şu avantajlardan yararlanabilirsiniz:

Araçlar için vergi ödemenize gerek kalmayacak.

- Yeni araç aldığınızda araçlar için krediyle uğraşmanıza gerek kalmayacak.

- Lastik değişimi ya da aracın farklı zamanlardaki bakımları yaptırmanıza gerek kalmayacak.

Vergilerden sigortalardan ya da çeşitli kasklardan uzaklaşacaksınız.

Dilediğiniz modeller arasında istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Yukarıda belirttiğimiz kriterler araç kiralamanın en büyük avantajlar arasında bulunmaktadır. Muğla Rent a Car ihtiyacınız kapsamında kiralamak istediğiniz araçlarımızı ofislerimizden temin edebilirsiniz. Araçlarımız için internet üzerinden başvurduğunuzda ekip arkadaşlarımız tarafından incelenip sizlere geri dönüş yapılacaktır.

   Muğla Oto Kiralama

Muğla oto kiralama işleriniz için firmamızdan araç kiralamanız için pek çok sebep bulunmaktadır. Müşterilerimize sunduğunuz geniş araç kapasitesi sayesinde Muğla oto kiralama olarak sizlere gerekli yardımı sağlıyoruz. İhtiyacınız olan aracı ofislerimizden teslim alabilirsiniz. Eğer araçlarımızı teslim almak için Muğla’ya yakın değilseniz bu noktada telefon numaralarımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız şunlardır:

  • 0850 532 11 93 Dalaman ofisi

Bu numaralardan bizlerle sürekli iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz mail adresimizden de bizlere ulaşabilirsiniz. Muğla oto kiralama ihtiyacınızı çözüme kavuşturmak için firmamızdan araç kiralamak istiyorsanız, ödeme işlemini kredi kartıyla gerçekleştirebilirsiniz. Araçlarımızı teslim aldığınızda vaktinde teslim etmeniz gerekmektedir. Araçların gecikmeli teslim edilmesi durumunda en az 24 saat önceden bizlere bilgi vermeniz gerekmektedir. Bu süreden sonra haber vermeniz durumunda ne yazık ki tam gün ücreti tahsis edilecektir.


Muğla Otomobil Kiralama

Muğla otomobil kiralama olarak bizlerden hizmet almak isteyen bütün müşterilerimize yardımcı oluyoruz. Başınıza gelebilecek ufak bir kazada müşterilerimize çeşitli güvenceler sunuyoruz. Araçlarımız her şeyden önce çok dayanıklı ve güvenlidir. Moon firmasının araçlarıyla bir kazaya karıştıysanız ve kaza durumunda alkollü ya da uyuşturucu kullanıldığı tespit edildiyse bu durumda sorumluluk tamamen sürücüye ait olacaktır. Bizlerden teslim aldığınız araçları teslim etiğimiz gibi geri vermeniz gerekecektir. Müşterilerimizin meydana gelen kazalardan en az hasarla atlatmanızı sağlıyoruz.

Muğla otomobil kiralama hizmetimiz dahil olmak üzere her geçen gün büyüyen ve büyümeye devam eden araç sektörümüz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaya yöneliktir. Tecrübeli kadromuz ve deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde sizlere en kusursuz hizmeti vereceğimiz konusunda bizlere güvenebilirsiniz. Muğla otomobil kiralama hakkında daha fazla bilgi için iletişim numaralarımızdan bizi arayabilirsiniz.

Muğla Havalimanı Araç Kiralama

Hafta içi mesai saatleri içerisinde hafta sonu da belirli saatler arasında Muğla Havalimanı araç kiralama ofisimizden bizlere ulaşabilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı araçlarımızla kaliteli sürüşler yaşayabilirsiniz. Özellikle kendi aracı olmayan müşterilerimize yardımcı olmak için bünyemiz altında pek çok model barındırmaktayız. Muğla Havalimanı araç kiralama konusunda her türlü ihtiyaca cevap veren firmamız, gittiğiniz şehirlerde zorluk yaşamamanız için yanınızda! Türkiye'nin her iline Muğla Havalimanı araç kiralama hizmetimiz kapsamında kiraladığınız araçlarımızla gidebilirsiniz.

Genellikle seyahatler planlandıktan sonra araçlar bakılmaya başlanır. Ancak bizlerin yoğunluğundan dolayı araç bulamama gibi bir durumla karşılamamanız için önceden aracınızı ayarlamanızı istiyoruz. Araçlarımızı önceden rezervasyon yaptırabilir bu şekilde araç sorunu olmadan dilediğiniz gibi planlamanızı yapabilirsiniz. Yoğunluğumuzun fazla olmasından dolayı aksilik yaşamaması için internet sayfamızdan online rezervasyon işlemi yapılabilmektedir. Muğla Havalimanı araç kiralama konusunda daha fazla bilgi edinmek için telefon numaralarımızı arayarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Moon Araç Kiralama Muğla Ofisi

Telefon: +90 850 532 11 93
www.moonrentacar.com


Whatsapp Telefon