Urla Araç Kiralama

Urla Araç Kiralama
İzmir’in şirin mi şirin kasabalarından biri olan Urla ile bu haftaki blog içeriğimizde Urla araç kiralama nasıl yapılır sorusunu yanıtlamaya çalışacağız. İzmir’in popüler tatil merkezlerinden biri olan Urla denize kıyısı olması nedeniyle özellikle yaz sezonunda epey kalabalık olmaktadır.

Aynı zamanda il merkezinde bulunan havalimanı nedeniyle ulaşım daha da pratik bir hal almaktadır. Dolayısıyla her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turist İzmir Urla bölgesine akın etmektedir. Bu anlamda, Urla oto kiralama da çokça talep edilen rent a car hizmetleri olarak öne çıkmaktadır.

İzmir Urla Araç Kiralama

Urla araç kiralama lokasyonları arasında bulunmaktadır. Bu noktada, farklı bir il ya da ilçeden kiralanan araç bölgedeki şubeye rahatlıkla teslim edilebilir. Bu süreçte, tek yön ücretinden bahsetmek mümkündür. Eğer teslim aldığınız kiralık aracı farklı bir şubeye teslim etmek isterseniz tek yön ücreti ödemeniz gerekmektedir.

İzmir Urla filo kiralama küçük, orta ya da büyük ölçekteki kurumsal firmalar tarafından tercih edildiği gibi bireysel müşteriler tarafından da rağbet görmektedir. Öyle ki ekonomik sınıf kiralık araçlar arasında bulunan otomobil modelleri daha çok bireysel araç kiralama için idealdir. Üst sınıf kiralık araçlar ya da SUV tarzı modeller kurumsal şirketler için uygundur.

Urla Kiralık Araç Fiyatları

Urla’da araç kiralama fiyatları belirlenirken km sınırı, araç modeli, kiralama süresi ve kiralık aracın teslim edildiği lokasyon gibi değişkenler göz önünde tutulmaktadır. Örneğin; ekonomik segment bir araç ile orta sınıf bir aracın fiyatı farklı olacaktır. Yine Urla şubesinden kiralanan bir araç Çeşme şubesine teslim edilecekse tek yön ücreti doğacağından fiyatlar değişkenlik gösterecektir.

Moon Rent a Car ile Ucuz Filo Kiralama

Son zamanlarda araba fiyatlarında yükseliş ve bunun yanı sıra yakıt fiyatlarında artış söz konusu olsa da en uygun fiyatlı araç kiralama anlayışı ile hizmet veren Moon Rent a Car yine Urla ucuz filo kiralama ile dikkat çekmektedir.

Nitekim yurtdışı pasaport misafirleri için kiralık araçlar için km sınırını kaldırırken kiralık araç teminat tutarını da muaf tutmaktadır. Böylelikle hem online araç kiralama avantajlarından faydalanılırken hem de araç kiralama fiyatları daha ekonomik olabilmektedir.
Whatsapp Telefon