Antalya Havalimanı Araç Kiralama Hizmeti | Antalya Oto Kiralama | MOON RENT

Türkiye’nin en ünlü havalimanları arasında bulunan Antalya Havalimanı her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlamaktadır. 1998 yılında açılışı tamamlanan Havalimanı Devlet Hava Meydanları (DHMİ) tarafından açıklanan 2019 Aralık ayının raporuna göre İstanbul Havalimanı’ndan sonra en işlek 2. Havalimanı statüsü kazanmıştır.

Diğer bir taraftan Havalimanları Konseyi’nin açıkladığı rapora (2018) göre Avrupa’nın en işlek 14. Havalimanı olarak kabul edilmiştir. Bu anlamda, böylesine yolcu alışverişinin yoğun yapıldığı bir konumda araç kiralama ihtiyacı da doğmaktadır.

Antalya Havalimanı Araç Kiralama

Araç kiralama lokasyonlarımız arasında yer alan Antalya Havalimanı araç kiralama hizmetlerinizi en hızlı şekilde alabilmeniz için açılmıştır. Kiraladığınız arabayı bu ofisimizden teslim alabileceğiniz gibi farklı bir lokasyondan kiralamış olduğunuz aracı bu ofisimize teslim edebilirsiniz.

En iyi fiyat garantisi sunan Moon Rent a Car ile Antalya Havalimanı’nda günlük, haftalık veya aylık olarak bireysel oto kiralama yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra uzun dönem araç kiralama hizmeti arayışında olan kurumsal müşterilerimiz de yıllık kiralamalarda bulunabilir.

Antalya Havalimanı Transfer Hizmeti

Antalya Havalimanı transfer hizmeti, havalimanı kullanan yerli ve yabancı turistlerin sayısı göz önüne alındığında oldukça rağbet görmektedir. Eğer siz de Antalya’ya geldiğinizde trafik ve park gibi durumlarla uğraşmak istemiyorsanız en uygun fiyatlarla transfer hizmetinin sahibi olabilirsiniz.

Eğitimli şoförleri, üst sınıf araç filosu ve ekonomik fiyatları ile her zaman fark yaratan Moon Rent a Car eşliğinde transfer hizmetinizi oldukça konforlu ve güvenli hale getirebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Ucuz Filo Kiralama

Antalya Havalimanı’nda ucuz filo kiralama arayışında olan kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı araç segmenti sunan Moon Rent a Car ile uygun araç kiralama yapabilirsiniz. Ekonomik veya orta sınıf araba modellerini tercih ederek oto kiralamalarınızı oldukça ucuza getirebilirsiniz.

Antalya Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Havalimanı lokasyonunda www.moonrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.moonrentacar.com

Blog

Antalya Havalimanı
Antalya Havalimanı
Antalya Havalimanı Araç Kiralama, En Ucuz Fiyatlı Güvenilir. Antalya Havalimanı Online Araç Kiralama, Antalya Rent a Car Hizmeti al
Whatsapp Telefon