Balıkesir Koca Seyit Havalimanı

Balıkesir’in Edremit ilçesinde konumlanan Koca Seyit Havalimanı 1997 yılında açılmıştır. DHMİ tarafından işletilen Balıkesir Koca Seyit Havalimanı ilçe merkezine sadece 4 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. 

Konumu itibariyle Ayvalık, Altınoluk, Akçay, Küçükkuyu, Ören ve Dikili gibi tatil destinasyonlarına yakın olan Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı, bu anlamda araç kiralamalarda oldukça popülerdir.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Araç Kiralama

Araç kiralama şubelerimiz arasında bulunan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı lokasyonunda en çok tercih edilen kiralık araçlardan biri Ford Courier Dizel Manuel olarak ön plana çıkmaktadır. 

Edremit Koca Seyit Havaalanı araç kiralama için filo kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car ile en uygun fiyat garantisinin sahibi olabilirsiniz. Ayrıca online araç kiralamalarda elde edeceğiniz fırsatlar ile beraber araba kiralamayı daha da ekonomik hale getirmek de mümkündür.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Transfer Hizmeti

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı’nda transfer hizmeti arayışındaysanız hemen havaalanında bulunan şubemizle iletişime geçebilir ya da web sitemizi kullanarak bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Trafik, park gibi sorunlara son vermek için Moon Rent a Car’ın üst sınıf araç filosu ve eğitimli şoförleri ile transfer hizmetinin tadını çıkarabilirsiniz. Şimdi, konforlu ve güvenli bir yolculuğun keyfini sürmek için hemen irtibata geçebilirsiniz.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Ucuz Filo Kiralama

Balıkesir Edremit Koca Seyit Havalimanı’nda ucuz filo kiralamak Moon Rent a Car ile mümkün! Öyle ki pasaport müşterilerinden araç teminat tutarı istemeyen Moon Rent a Car, aynı zamanda kilometre sınırına da son vermektedir.

Bunun yanı sıra ekonomik sınıf araç modelleri tercih edilerek de birini seçerek Balıkesir Koca Seyit araç kiralamaları daha ekonomik hale getirilebilir. Öyleyse hem güvenli hem konforlu bir yol sürüşü için hemen araç sınıflarına göz atın.

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Koca Seyit Havalimanı lokasyonunda www.moonrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Koca Seyit Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.moonrentacar.com

Blog

Balıkesir Koca Seyit Havalimanı
Balıkesir Koca Seyit Havalimanı
Whatsapp Telefon