Bursa Yenişehir Havalimanı

Bursa Yenişehir Havalimanı 2000 tarihinde hizmete girmiştir. İlk başta askeri üs olarak 1944’te kurulan Bursa Havalimanı daha sonraları sivil hava ulaşımına hazır hale getirilmiştir. Bursa il merkezine 50 kilometre mesafede yer alan Havaalanı iç ve dış olmak üzere iki hat üzerinden hizmet vermektedir.

Araç kiralama ofislerimiz arasında yer alan Bursa Yenişehir Havalimanı’ndan direkt araç kiralama yapılabilmektedir. Ayrıca online araç kiralamada kiraladığınız aracı bu lokasyonumuz üzerinden teslim alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Araç Kiralama

Yenişehir Havaalanı’ndan yapacağınız filo kiralamalarınızı ekonomik hale getirmek için online oto kiralamanın avantajlarından faydalanmak mümkündür. Yurtdışından gelen misafirlerinin araba ihtiyaçlarını ivedi bir şekilde çözen Moon Rent a Car ile birçok fırsatın sahibi olabilirsiniz.

Öyle ki pasaportu olan müşterilerinin kiraladıkları araçlardan depozito ücreti almayan Moon Rent a Car, aynı zamanda kiralanan araç için kilometre sınırı da koymamaktadır. Bu minvalde, Bursa Yenişehir Havalimanı araç kiralama hizmeti en ucuz haliyle siz değerli misafirlerimize sunulmaktadır.

Bursa Yenişehir Havalimanı Transfer Hizmeti

Yenişehir Havalimanı transfer hizmeti sunan Moon Rent a Car zengin filo ağı ve eğitimli şoförleri ile değerli misafirlerinin havalimanı transfer ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Bursa Yenişehir Havaalanı transferi hizmetine en uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen şubemizle iletişime geçebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden teklif alabilirsiniz.

Bursa Yenişehir Havalimanı Ucuz Filo Kiralama

Bursa Yenişehir Havalimanı ucuz filo kiralama hizmeti almanın en pratik yolu online kiralama avantajlarından faydalanmaktır.

Ayrıca en iyi fiyat garantisini amaç edinmiş olan Moon Rent a Car herkesin ihtiyaç ve gereksinimlerine göre farklı araç sınıfları da sunmaktadır. Bu anlamda, ekonomik segment araba modellerinin tercih edilmesi de en ucuz araç kiralama için önemlidir.

Bursa Yenişehir Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Yenişehir Havalimanı lokasyonunda www.moonrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Yenişehir Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.moonrentacar.com

Blog

Bursa Yenişehir Havalimanı
Bursa Yenişehir Havalimanı
Whatsapp Telefon