Gaziantep Havalimanı

Gaziantep’in Oğuzeli sınırlarında kurulan Gaziantep Oğuzeli Havalimanı 1976 yılında hizmete açılmıştır. Şehir merkezine 20 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. 2021 yılının sonunda ise havalimanına 6 milyon yolcuyu ağırlayabilecek kapasitede yeni bir terminal binası inşa edilmiştir. 

Gaziantep Havalimanı yeni binasıyla milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. Bu anlamda, bölgede araç kiralama ve havalimanı transfer hizmetleri de temel bir ihtiyaç halini almıştır. 

Gaziantep Havalimanı Araç Kiralama

Gaziantep Havalimanı’na inen yolcular buradaki araç kiralama noktalarımız sayesinde anında araç kiralayabilir. Üstelik kiralanan araçların kiralama süresi bittiğinde farklı bir lokasyona da teslimi mümkündür. 

Aynı zamanda, farklı bir ilden kiralanan araçların Gaziantep Havaalanı’na bırakılması da bir fırsat olarak değerlendirilebilir. Bu sayede zamandan da tasarruf söz konusu olmaktadır. Bu durumda, tek yön ücretinin ödenmesi beklenmektedir.

Gaziantep Havalimanı araç kiralama yurtdışı pasaport müşterileri için oldukça ekonomiktir. Öyle ki kiralık araç depozito bedeli ve kilometre sınırı pasaportu olan misafirlerimiz için söz konusu olmamaktadır.

Gaziantep Havalimanı Transfer Hizmeti

Gaziantep Havalimanı transfer ihtiyaçlarını gidermek için de eğitimli şoförleri ve zengin filosu ile hazır bulunmaktadır. Buna göre keyifli ve güvenli bir yolculuk yapmak için uygun fiyatlarla sunulan transfer hizmetine sahip olabilirsiniz.

Diğer bir taraftan havalimanı transferleri şehir trafiği, araç parkı gibi durumlarla uğraşmak ve zaman kaybetmek istemeyen yolcuları için de oldukça idealdir. Gaziantep Havaalanı transferi hizmetine en uygun fiyatlarla sahip olmak için hemen araç kiralama ofislerimiz ile iletişime geçebilir ya da müşteri hizmetleri üzerinden anında teklif alabilirsiniz.

Oto kiralama sektöründe en ucuz ve en kaliteli araç kiralama hizmetini sunmayı prensip haline getiren Moon Rent a Car ile ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre bütçenize en uygun olan aracı hemen kiralayabilirsiniz.

Gaziantep Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Havalimanı lokasyonunda www.moonrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.moonrentacar.com

Blog

Gaziantep Havalimanı
Gaziantep Havalimanı
Whatsapp Telefon