İstanbul Yeni Havalimanı

İstanbul ilinde 2018 yılında hizmet vermeye başlayan İstanbul Havalimanı Türkiye’nin en işlek birinci havaalanıdır. Arnavutköy’de bulunan Havalimanı’na ulaşım İstanbul’un farklı noktalarından yapılabilmektedir. Açıldığı yıl 95 bin yolcu sayısına ulaşan Havalimanı 2019’da 52 milyonun üzerinde yolcu kapasitesine ulaşarak rekor elde etti.

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan
Sabiha Gökçen Havalimanı ve Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havalimanı ile birlikte İstanbul’daki üçüncü havalimanı niteliği taşıyan İstanbul Havalimanı araç kiralama şubelerimiz arasında bulunmaktadır.


İstanbul Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Havalimanı araç kiralama benzeri hizmetleri Sabiha Gökçen Havaalanı’nda da almak mümkündür. Her iki havalimanın da araç kiralama ofislerimiz arasında yer alıyor olması oto kiralama süreçlerinde kolaylık sağlamaktadır.

İstanbul Havalimanı’nda yaptığınız filo kiralamalarında kiraladığınız aracı Sabiha Gökçen Havalimanı’na bırakabileceğiniz gibi aynı şekilde Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yaptığınız kiralamalarda kiralanan aracı İstanbul Havalimanı’na teslim edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı lokasyonunda günlük, haftalık ve aylık araç kiralama gibi çeşitli hizmetler alabilirsiniz. Bu anlamda, bireysel oto kiralama hizmetinin yanı sıra yıllık filo kiralama gibi uzun dönem araç kiralama hizmetlerini de çok rahatlıkla elde edebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Transfer Hizmeti

İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turist yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda İstanbul Havalimanı transferi hizmeti yoğun ilgi görmektedir. Aynı şekilde bu destinasyon benzeri Sabiha Gökçen Havalimanı’nda konumlanan şubemiz de transfer noktasında en iyi şekilde hizmet vermektedir.

İstanbul’un yoğun trafiğinin yanı sıra kalabalık nüfusu göz önüne alınınca trafikte seyir etmek, araba parkı gibi durumlar sorun olmaktadır. Bu minvalde, havalimanı transferlerinizin en hızlı ve en konforlu şekilde geçmesini isteyen siz değerli misafirlerimize en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermekteyiz.

İstanbul Havalimanı Ucuz Filo Kiralama

İstanbul Havaalanı’nda ucuz filo kiralama Moon Rent a Car ile artık mümkün! Ekonomik araç sınıfımız ile hem ekonomik hem de donanımlı araba modelleri sunuyoruz. Böylece hem uygun fiyatlı oto kiralamayı sağlarken hem de konforu ve güvenliği en üst düzeyde tutuyoruz.


İstanbul Yeni Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Yeni Havalimanı lokasyonunda www.moonrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Yeni Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.moonrentacar.com

Blog

İstanbul Yeni Havalimanı
İstanbul Yeni Havalimanı
Whatsapp Telefon