İstanbul Sabiha Gökçen Havaliamanı

İstanbul ilinde inşa edilen ikinci havaalanı olarak bilinen Sabiha Gökçen Havalimanı Pendik ilçesi sınırlarında yer almaktadır. 2001 yılının başlarında açılışı yapılan havalimanı ismini, hem dünyanın hem de Türkiye’nin ilk kadın savaş pilotu olan Sabiha Gökçen’den almıştır.

Türkiye’nin en işlek havalimanlarından biri olan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama ofislerimiz arasında bulunmaktadır. Böylece İstanbul’a gelen gerek yerli gerek yabancı turistlerin filo kiralama süreçlerinin kolaylaştırılması amaçlanmaktadır.

İstanbul’un Anadolu Yakası’nda konumlanan Sabiha Gökçen Havaalanı benzeri İstanbul Havaalanı’nda da araç kiralama şubemiz bulunmaktadır. Bu anlamda, her iki lokasyon arasındaki kiralık araç teslim alma ve kiralama süresi sona eren araçları teslim etme anlamında oto kiralamalar son derece pratik bir hal almaktadır.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Araç Kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama benzeri hizmetleri İstanbul Havaalanı’nda da almak mümkündür. Öyle ki her iki havalimanın da araç kiralama ofislerimiz arasında yer alıyor olması Rent a Car hizmeti almak isteyen misafirlerimizin işlerini daha ekonomik bir hale getirirken aynı zaman da hızlandırmaktadır.

Nitekim Sabiha Gökçen Havalimanı’nda yaptığınız araba kiralamalarda kiraladığınız aracı İstanbul Havalimanı’na teslim edebileceğiniz gibi İstanbul Havalimanı’nda aldığınız kiralama hizmetlerinde kiraladığınız aracı Sabiha Gökçen Havalimanı’na bırakabilirsiniz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Transfer Hizmeti

İstanbul’a gelen yerli ve yabancı turist yoğunluğu göz önünde bulundurulduğunda İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı transferi hizmeti yoğun ilgi görmektedir. Aynı şekilde bu destinasyon benzeri İstanbul Havalimanı’nda konumlanan şubemiz de transfer noktasında en iyi şekilde hizmet vermektedir.

Sizler de İstanbul’un yoğun trafiğinde kaybolmamak, kalabalık nüfusu içinde bunalmamak ve araç parkı gibi sorunları dert etmemek istiyorsanız havalimanı transfer hizmetinin güvenilir adresi Moon Rent a Car ile en uygun fiyatlı transfer tekliflerini almak için hemen iletişime geçin!

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Ucuz Filo Kiralama

İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı’nda ucuz filo kiralama sürecinde, ekonomik sınıf araçlarımız ile hem ekonomik hem de donanımlı araba modelleri sunuyoruz. Bu sayede, hem uygun fiyatlı filo kiralamayı mümkün hale getirirken hem de konforu ve güvenliği en üst düzeyde tutmayı başarıyoruz.

İstanbul Sabiha Gökçen Havaliamanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Sabiha Gökçen Havaliamanı lokasyonunda www.moonrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Sabiha Gökçen Havaliamanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.moonrentacar.com

Blog

İstanbul Sabiha Gökçen Havaliamanı
İstanbul Sabiha Gökçen Havaliamanı
Whatsapp Telefon