Kayseri Havalimanı

Kayseri ilinin Kocasinan ilçesi sınırlarında yer alan Erkilet Havalimanı 1998 yılında hizmete girmiştir. Uluslararası bir havaalanı olan Kayseri Erkilet Havalimanı sezonluk olarak yurt dışı uçuşlar düzenlenmektedir.

Araç kiralama ofislerimiz arasında bulunan Kayseri Havalimanı özellikle belli dönemlerde yoğun bir şekilde iç ve dış hatlar üzerinden yerli ve yabancı yolcuları ağırlamaktadır.

Kayseri Erkilet Havalimanı Araç Kiralama

Kayseri Havalimanı’nın Kocasinan ilçesinde bulunması araç kiralama noktasında ihtiyaç doğurmaktadır. Öyle ki havalimanına gelen yolcular bu lokasyondan otomobil kiralayıp, şehir merkezine veya çevre illere rahatlıkla ulaşım sağlayabilmektedirler.

Üstelik Havaalanı’ndan kiraladığınız aracı araç kiralama lokasyonlarımız arasında yer alana farklı bir şubemize de bırakabilirsiniz. Bunun tam zıttını düşünmek de mümkündür. Örneğin; Erkilet Havalimanı’nda bulunan ofisimiz üzerinden kiraladığınız araç ile İzmir’e gideceğinizi düşünelim. Bu anlamda, kiralık aracınızı kiralama süresi bitiminde İzmir’deki şubelerimizden birine teslim edebilirsiniz. 

Kayseri Erkilet Havalimanı Transfer Hizmeti

Kayseri Havalimanı transfer hizmeti havalimanın konum itibariyle ilçede yer alması bakımından rağbet görmektedir. Öyle ki şehir merkezine gitmek isteyen yerli veya yabancı turistler otobüs, minibüs gibi vasıtaları kullanmak yerine havalimanı transferini tercih etmektedirler.

Buna göre havalimanı transferinin güvenilir adresi Moon Rent a Car ile en kaliteli transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Üst sınıf araç modelleri ve eğitimli özel şoförleri ile hizmet veren Moon Rent a Car sizlere güveni ve konforu yaşatıyor. 

Kayseri Erkilet Havalimanı Ucuz Filo Kiralama

Kayseri Havalimanı’na seyahat eden misafirlerimizin şehir merkezlerine ve çevre illere olan ulaşımlarını kolaylaştırmak için Kayseri ucuz filo kiralama Moon Rent a Car ile mümkün! Günlük veya uzun dönem araç kiralama fark etmeksizin pasaportu olan kişilerde teminat tutarı ve kilometre sınırı şartı aramayan Moon Rent a Car ekonomik sınıf araçları ile oto kiralamaları oldukça uygun hale getiriyor.

Kayseri Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Havalimanı lokasyonunda www.moonrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.moonrentacar.com

Blog

Kayseri Havalimanı
Kayseri Havalimanı
Whatsapp Telefon