Trabzon Havalimanı

Karadeniz Bölgesi’nde bulunan Trabzon ilinin uluslararası havalimanı özelliği taşıyan Trabzon Havalimanı 1957 yılında hizmete girmiştir. Şehir merkezine sadece 6 kilometre mesafede bulunan havalimanı şehre olan yakınlığı ile de dikkat çekmektedir.

Trabzon Havalimanı araç kiralama ofislerimiz arasında bulunmaktadır. Dolayısıyla buraya her yıl akın eden yerli ve yabancı turistlerin araç kiralama ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılanması amaçlanmıştır. 

Nitekim uçaktan iner inmez Trabzon Havalimanı’ndan ihtiyaç ve gereksinimlerinize en uygun olan aracı kiralayarak seyahatinize zaman kaybetmeden başlayabilirsiniz. Üstelik yabancı pasaport müşterileri için araç kiralama teminat tutarı talebinde bulunmayan Moon Rent a Car ile kilometre sınırını da düşünmek dert olmaktan çıkmaktadır.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Trabzon araç kiralamalarda zengin filosuyla öne çıkan Moon Rent a Car ile ister şubemizden kiralama yapılacağı gibi online kiralamalar yaparak birçok avantajın da sahibi olabilirsiniz. En uygun fiyat garantisi verilen ekonomik, orta veya üst sınıf araç modellerini anında inceleyebilir ve zaman kaybetmeden idealinizdeki arabayı hemen kiralayabilirsiniz.

Aynı zamanda Trabzon destinasyonundan kiraladığınız aracı seyahat rotanız boyunca istediğiniz şubemize teslim edebilirsiniz. 

Trabzon Havalimanı Transfer Hizmeti

Trabzon Havalimanı transferi hizmetlerine en uygun fiyatlarla erişmek için müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da web sitemizden havalimanı transfer ücretleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Trafik, park gibi konuları sorun olmaktan çıkaran Moon Rent a Car özel eğitimli şoförleri ve üst sınıf zengin araç sınıfları ile siz değerli misafirlerimizin transfer ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için hazır bulunmaktadır.

Trabzon Havalimanı Ucuz Filo Kiralama

Trabzon Havalimanı ucuz filo kiralama hizmetini almanın en pratik yolu Moon Rent a Car online kiralamadan geçmektedir. Ayrıca ekonomik sınıf araçlar listesi ile Rent a Car hizmetini daha uygun fiyatlarla almak da mümkündür.

Trabzon Havalimanı Kiralık Araçlar

Son model ve bakımlı, kasko güvenceli kiralık araçları Havalimanı lokasyonunda www.moonrentacar.com güvencesiyle sizlerle, Havalimanı araç kiralama hizmetlerinde vazgeçilmez adres www.moonrentacar.com

Blog

Trabzon Havalimanı
Trabzon Havalimanı
Whatsapp Telefon