Erdek Araç Kiralama

Erdek Araç Kiralama

Pek çok rent a car firması bulunuyor. Bunlardan birisi Erdek araç kiralama hizmeti vermekte. Sizler için uygun fiyatlarla en iyi olanakları sağlıyoruz.

Erdek, Balıkesir ilinin şirin bir sahil ilçesi. 1.007 kilometrekare yüzölçümüne sahip olan bu yerin rakımı 180 metre. Denize kıyısı bulunan Erdek, neredeyse 4 tarafı sularla çevrili bir kent. Araç girişinin mümkün olduğu bu yer, Balıkesir’in kuzeyinde karşımıza çıkıyor. Deniz ile iç içe olan bu ilçede sizler için araba kiralama servisine imkan tanıyoruz.

Erdek Araç Kiralama Fiyatları

Erdek’te sizler için en uygun araç kiralama ücretlerini almaya çalışıyoruz. Üstelik vergiler dahil bir şekilde. Yani her bir araç için vergileri de üzerine ekleyerek mümkün olan en iyi fiyatı belirliyoruz. Yakıt fiyatları her ne kadar yükselse de alt sınırdan yani düşük kâr ile sizleri memnun etmek bizim vazifemiz. Erdek araç kiralama, sizler için burada bulunuyor. Tek yapmanız gereken web sitemiz üzerinden istediğiniz bir arabayı seçip hemen kiralama aşamasına geçmek.


Erdek Araç Kiralama Özellikleri

Erdek araba kiralama servisinin sunduğu özelliklerden birisi 7/24 teknik destek hizmeti sunması. Bir müşteri, gece gündüz ne zaman ister ise bizimle iletişim kurarak problemini paylaşabiliyor. İster basit bir soru olsun ister teknik bir sorun olsun ekibimiz vardiyalı bir şekilde sizlere her daim hizmet veriyor.

Sizler için sağlamış olduğumuz hizmetlerden birisi de 7/24 yol yardım imkanı sağlanması. Gecenin bir yarısında aracın yakıtı bitmiş olsun veya yolda kalsın. Bu durumda uygulanması gereken şey yol yardım ekibiyle iletişim kurmak. Firmamızı arayarak yol yardım ekibi talep etmeniz mümkün. Size en yakın yol yardım ekibini hemen göndermiş oluyoruz.

Siz değerli müşterilerimiz için sağlamış olduğumuz bir diğer avantaj hırsızlık koruması olarak yer almakta. Hırsızların ne zaman geleceği belli olmaz. Bundan dolayı hırsızlık koruması, araçlarda standart olarak yani ek ücret alınmadan bulunur. Hırsızlık koruması sayesinde daha güvenli seyahatler mümkün hale geliyor.

Whatsapp Telefon