Kurumsal Araç KiralamaKurumsal araç kiralama hizmeti çeşitli şirketler, firmalar veya kurumlar bünyesinde yapılan araba kiralama hizmetini kapsamaktadır. Kurumsal araç kiralama hizmeti ile aracınızı uzun dönem kiralayın; birçok avantajın sahibi olun!

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal araç kiralama hizmeti bireysel araç kiralama hizmetinden birçok noktada ayrılır. Kurumsal filo kiralama ile ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre belirleyeceğiniz aracınızı uzun süreli olarak kiralayın; kurumsal araç kiralamanın avantajlarından faydalanın.

Kurumsal araç kiralama ile bireysel araç kiralama arasındaki farkların ayrımını yapın:

  • Bireysel araç kiralama günlük, haftalık ve aylık sürelerle kiralanan araç kiralama hizmetini içermektedir. Kurumsal araç kiralama ise uzun dönemli araç kiralama ihtiyacı duyan kurumsal kimliğe sahip şirketlere yönelik tasarlanmış hizmeti kapsamaktadır.
  • Bireysel araç kiralama hizmeti kısa süreli araç kiralama hizmetini içerdiği için kiralık araç fiyatları sabittir. Kurumsal araç kiralama ise aksine uzun süreli araç kiralama hizmetine işaret ettiği için kiralık araçlar daha ekonomik olabilmektedir.
  • Kurumsal filo kiralama sayesinde çeşitli vergi indirimlerinden yararlanmak mümkündür. Bu süreç şirketin yapısına, araç kiralama süresine ve benzeri birçok kritere göre değişiklik gösterebilir.

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönem araç kiralama hizmeti günlük, haftalık veya aylık araç kiralama paketlerinin aksine daha uzun süreli kiralanmak istenen hizmete işaret etmektedir. Uzun dönem filo kiralamak isteyen kurumsal şirketlerin bu süreçte dikkat etmesi gereken noktalar şöyle sıralanabilir:

  • Kurumsal araç kiralama hizmeti almak isteyen şirketin büyüklüğü, bu anlamda kaç adet kiralık araca ihtiyaç duyduğu, araçların hangi amaçla kullanılacağı gibi konular belirlenmelidir.
  • Kurumsal araç kiralamak için talep edilen hizmet süresi gereği bütçe planlanması yapılmalıdır.
  • Kurumsal araç kiralama uzun dönem araç kiralama hizmetini içerdiğinden dolayı şirketlerin findeks notu gibi kriterler istenildiği takdirde açıkça belirtilmelidir.

Moon Rent a Car ile Kurumsal Araç Kiralama Hizmeti

Uzun dönem araç kiralama hizmetine en uygun fiyatlarla sahip olmak için araba kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car ile aracınızı hemen kiralayın; kurumsal oto kiralama ile sahip olacağınız çeşitli kampanyaların keyfini çıkarın. Ayrıca kiralamak istediğiniz aracı farklı araç kiralama ofislerimiz sayesinde istediğiniz noktadan alıp istediğiniz noktaya bırakın. 

İhtiyaç ve gereksinimlerinize göre kiralamak istediğiniz aracı seçmekte kararsız kaldıysanız eğer bize bir mesaj bırakmaktan veya bizi aramaktan lütfen çekinmeyiniz. Müşteri hizmetlerimiz şirketinize uygun en ideal aracı bulmak için çaba gösterecektir.

Whatsapp Telefon