Kiralık Araçlar


Araç kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car en iyi fiyat garanti ile araç kiralama hizmeti vermektedir. Zengin filo çeşitliliği sayesinde, ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre idealinizdeki en uygun aracı bulmak için kiralık araçlar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Herkesin ihtiyaçlarına çare olabilme hizmet anlayışı ile yola çıkan en güvenilir araç kiralama firmaları arasında bulunan Moon Rent a Car beş farklı araç sınıfı sunmaktadır. Bu sayede, araç kiralama süreci hem hız kazanmış hem de son derece kolaylaşmış olmaktadır. 

Ekonomik Sınıf Kiralık Araçlar

Ekonomik sınıf araçlar filo sınıflandırmaları arasında oldukça popülerdir. Öyle ki ekonomik olması nedeniyle hem bireysel hem de kurumsal araç kiralama süreçlerinde sıkça tercih edilmektedir. Günlük kiralamalar için oldukça idealdir. 

Orta Sınıf Kiralık Araçlar

Orta sınıf araçlar kiralık arabaların özellikleri ve fiyatlandırılması itibariyle ekonomik sınıf kiralık araçların bir üst sınıfına işaret etmektedir. Filo kiralama hizmetinde en rağbet gören ikinci araç sınıfı olduğu çok rahatlıkla söylenebilir. Orta sınıf kiralık araçlar, diğer bir ifadeyle ekonomik sınıf araçlar ile üst sınıf araçlar arasında bulunan kiralık araçlar olarak da açıklanabilir.

Üst Sınıf Kiralık Araçlar

Üst sınıf araçlar taşıdıkları özellikleri bakımından ekonomik sınıf araçlar ile orta sınıf araçlardan sonraki araç sınıfını temsil etmektedir. Üst sınıf kiralık araç modellerinin üst segmentli araçlardan oluştuğu söylenebilir. Bu anlamda, üst sınıf araç filosunda yüksek model kiralık arabalar yer almaktadır.

Kiralık Minivan

Kiralık minivan araçları fiziki özellikleri bakımından diğer araç sınıflarından ayrılmaktadır. Özellikle kalabalık arkadaş grupları veya aileler için ideal kiralık araçlar arasındadır. Buna göre bireysel araç kiralamalarda tercih edilebilmektedir. Öte yandan, çeşitli şirket ve firmaların ihtiyaçlarına göre uzun dönem kiralamalarda da sık tercih edilen kiralık araçlar arasında konumlanmaktadır.

Kiralık SUV 

Kiralık SUV hiç şüphesiz ki araç sınıfları arasında en güçlü arabaları temsil etmektedir. Minivan tarzı araçlar gibi oldukça geniş ve rahat bir alan sunmaktadır. SUV kiralık araçlar motor gücü açısından ele alındığında, 4x2 ve 4x4 olmak üzere iki tür çekiş yönteminin bulunduğu söylenebilir.
Whatsapp Telefon