Üst Sınıf AraçlarAraç kiralama hizmetini herkesin bütçesine göre rahatça gerçekleştirebilmesi kiralık araçlar özelikleri bakımından sınıflara ayrılmaktadır. Bunlardan lüks kiralık araçlar diye sınıflandırabileceğimiz modeller ise üst sınıf araçlar olarak bilinmektedir.

Üst Sınıf Araç Nedir?

Üst sınıf kiralık araç taşıdıkları özellikleri bakımından ekonomik ve orta sınıfın üzerinde yer alan kiralık araç modelleri içermektedir. Üst sınıf araç adında tahmin edilebileceği gibi yüksek model kiralık arabalar olarak sınıflandırılır. 

Üst sınıf araç için istenilen depozito ücretleri daha fazla olabilmektedir. Ayrıca araç kiralama şartları olarak bakıldığında bu sınıftaki araçları kiralamak için minimum 27 yaş sınırı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra minimum 5 yıllık B sınıfı ehliyetine sahip olmak da üst sınıf araç modellerini kiralayabilmek için aranan koşulları arasında yer alır.

Filo kiralama hizmetleri arasında kurumsal araç kiralama hizmeti denilen araç kiralamalarda üst sınıf araçların daha çok rağbet gördüğü çok rahatlıkla söylenebilir. Öyle ki bu araçlar uzun dönem araç kiralama olarak da özel makamlar için tercih edilebilmektedir. 


Üst Sınıf Dizel Araçlar Nelerdir?

Üst sınıf dizel araçlar şöyle sıralanabilir:
Peugeot 508


Üst Sınıf Kiralık Araç Özellikleri Nelerdir?

Üst sınıf kiralık araç özellikleri hem güvenlik anlamında hem de keyifli bir yolculuk deneyimi elde etme noktasında en iyi kiralık araçlar arasında yer alır. Son teknoloji güvenlik donanımlarının kullanıldığı üst sınıf araçlarda yolculuklar son derece güvenle yapılabilir.

Öte yandan otomatik vites tipine sahip olan üst sınıf arabalar hem şehir içinde hem şehir dışında rahat bir sürüş deneyimi kazandırır. Yakıt tipi olarak dizel veya benzinli olarak öne çıktıkları söylenebilir. Kasa tipi ise sedan veya hatchback olabilmektedir.

Üst sınıf kiralık otomobil modelleri bireysel araç kiralama hizmetine kıyasla daha çok kurumsal araç kiralama hizmetinde talep edilen kiralık arabalar arasında bulunur. Bu araçlar makam aracı olarak tercih edilmekle birlikte havalimanı transfer hizmetlerinde de kullanılabilir.


Üst Sınıf Araç Kiralama

İzmir araç kiralama başta olmak üzere birçok lokasyonda şubesi bulunan Moon Rent a Car ile üst sınıf araç kiralama hizmetini hemen alabilirsiniz. Oto kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car en uygun fiyat garantisi sunan güvenilir araç kiralama şirketleri arasındadır.
İdealinizdeki en uygun aracı kiralamak istediğinizde araç kiralama ofisleri sayesinde dilediğiniz adresten aracınızı teslim alabilir ve farklı bir lokasyona teslim edebilirsiniz.


Üst Sınıf Kiralık Araçlar Benzeri Diğer Kiralık Araçlar Nelerdir?

Üst sınıf kiralık araçlar benzeri diğer kiralık araçlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:
Ekonomik Sınıf Araçlar
Orta Sınıf Araçlar
Minivan
SUV
Whatsapp Telefon