Orta Sınıf AraçlarAraç kiralama hizmetlerinde herkesin ihtiyaç ve gereksinimlerine cevap verebilmek için araba modelleri belli sınıflara ayrılmaktadır. Hem araç özellikleri hem de araç kiralama fiyatları bakımından belli gruplara bölünen otomobil modelleri kiralama sürecini epey kolaylaştırmaktadır. Dolayısıyla bunlar arasında yer alan kiralık araç segmentlerinden biri de orta sınıf araçlar altında yer alan modelleri oluşturmaktadır.

Orta Sınıf Araç Nedir?

Orta sınıf araç, otomobilin özellikleri ve fiyatlandırması itibariyle ekonomik sınıf kiralık araçların bir segment üzerinde olan kiralık araçlardır. Öyle ki filo kiralama hizmetinde en rağbet gören sınıflardan birinin orta sınıf araç modelleri olduğu söylenebilir. Nitekim bireysel araç kiralama ve kurumsal araç kiralama hizmetlerinde hem bireyler hem de şirketler tarafından rağbet gören araç segmentleridir.

Orta Sınıf Dizel Araçlar Nelerdir?

Orta sınıf dizel araçlar şöyle sıralanabilir:
Renault Megane Dizel Otomatik

Orta Sınıf Benzinli Araçlar Nelerdir?

Orta sınıf benzinli araçlar şöyle sıralanabilir:
Renault Clio HB Benzin Otomatik
Hyundai Elantra 1.6 Benzinli Otomatik

Orta Sınıf Kiralık Araç Özellikleri Nelerdir?

Orta sınıf kiralık araçlar, ekonomik sınıf araçlar ile üst sınıf araçlar arasında konumlanmış olan kiralık araçları temsil etmektedir. Bir orta sınıf araç taşıdığı özellikler noktasında ekonomik ve üst sınıf araçların özelliklerine de sahip olabilmektedir. Gerek şehir içi gerek şehir dışı yolculuklarda rahatlıkla kullanım kolaylığı sunan orta sınıftaki araçlar ekonomik sınıftaki araçlardan sonra en çok kiralanan araçlara işaret etmektedir. 

Orta sınıf kiralık araç özellikleri incelendiğinde sedan veya hatchback kasa tipi çeşitliliğine sahiptir. Hem otomatik hem manuel vites tipi seçenekleri bulunan bu otomobillerin dizel ve benzin olmak üzere iki yakıt tipine de sahip olduğu söylenebilir.

Orta sınıf araba modelleri, ekonomik sınıf otomobillerden sonra en çok talebi bulunan kiralık araçlardır. Yakıt tüketimi bakımından da üst sınıf araçlara göre daha ekonomik oldukları söylenebilir.

Orta Sınıf Araç Kiralama

Araç kiralamada en uygun fiyat garantisi ile hareket eden Moon Rent a Car ile herkesin idealine göre filo kiralama hizmeti almak mümkündür. İzmir araç kiralama hizmeti başta olmak üzere Türkiye’nin birçok noktasında oto kiralama hizmeti sunulmaktadır. Orta sınıf araç kiralamak için kiralık araçlar sayfamızı inceleyebilir ve ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilecek aracı kiralayabilirsiniz.

Ek olarak aracınızı araç kiralama lokasyonları ile dilediğiniz adresten teslim alıp, dilediğiniz adrese teslim edebilirsiniz. Bunun yanı sıra havalimanı araç kiralama hizmeti için İstanbul’dan Ankara’ya; Trabzon’dan Kayseri’ye kadar birçok havalimanı noktalarını da kullanarak aracınızı kolaylıkla teslim alabilirsiniz.

Orta Sınıf Kiralık Araçlar Benzeri Diğer Kiralık Araçlar Nelerdir?

Orta sınıf kiralık araçlar benzeri diğer kiralık araçlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:
Ekonomik Sınıf Araçlar
Üst Sınıf Araçlar
Minivan
SUV
Whatsapp Telefon