HakkımızdaMoon Rent a Car, Bireysel ve Kurumsal Müşterilerin Tüm Araç Kiralama İhtiyaçlarını Aynı Çatı Altında Karşılamayı Amaçlamaktadır

Hakkımızda

Araç kiralama sektöründe 2016 yılında farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Moon Rent a Car, bireysel ve kurumsal müşterilerin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır.

Moon Rent a Car’ı rakiplerinden ayıran en önemli özelliği tüm kurumsal süreçlerini tamamlamış olmasının yanında, minimum bürokratik işlemlerde müşteri memnuniyetini sağlayacak esnek, basit ve hızlı süreçlere sahip olmasıdır. Bu sayede müşterilerine beklentilerinin üzerinde bir kiralama konforu ve hizmeti yaşatır.

Misyonumuz

Kurumlara ve bireylere; kesintisiz hareket etme özgürlüğü ve kolaylık sağlayan, iş ve yaşam kalitesini arttıran araç çözümleri sunmak. Çevreye ve toplumsal ve etik değerlere saygılı, sosyal sorumluluk bilincine sahip şirket profili ile Türkiye’nin en müşteri odaklı araç kiralama şirketleri içerisinde yer almak.

Vizyonumuz

Çalışanları ve tedarikçileriyle, müşterilerine özel kaliteli ve yenilikçi hizmetler sunan, her zaman müşterilerinin yanında yer alan, sektöre yön veren lider şirket olmak.

Kalite ve Müşteri Şikâyet Politikamız: Müşteri memnuniyetini öncelikle her zaman en üst seviyede tutmak Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek hizmetleri müşteri beklentilerine uygun seviyede sunmak, müşteri geri bildirimlerini önyargısız şekilde alarak müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak.

Mutlu Çalışanlarla Başarılarımızı Arttırmak: Uygun gelişim, tanınma takdir ve ödüllendirme olanaklarının sunulduğu, etkinliği ve bağlılığı yüksek mutlu çalışanlar ile başarılar elde etmek.

Tedarikçilerimizin Hizmet Kalitesini Sürekli Arttırmak: Tedarikçilerimizle uzun soluklu işbirliği kurarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye taşımak.

Yasalara ve Mevzuata Uygun Olarak Kalite Standardizasyonu Sağlamak: Yasalara ve mevzuata bağlı kalarak yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek

---

Moon Rent a Car | Kiralık Araçlar | Araç Kiralama Ofislerimiz | İletişim


Whatsapp Telefon