Minivan AraçlarKalabalık arkadaş grupları veya aileler için son derece uygun olan minivan araçlar kiralık araç sınıfları arasında yer almaktadır. Minivan sınıf kiralık araçlar kendine has özellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Minivan Araç Nedir?

Minivan araç, kalabalık gruplar için ideal araç sınıfları arasında gösterilebilir. Çok amaçlı olarak da nitelenen Minivanlar kasa tipi olarak farklıdır. Camlı veya panel şeklinde iki farklı tasarımıyla öne çıkan kiralık minivan iç hacim bakımından da dikkat çeker.

Hem bireysel müşteriler hem de kurumsal şirketler tarafından son derece rağbet gören kiralık minivanlar bireysel araç kiralama ve kurumsal araç kiralama hizmetleri kapsamında sunulmaktadır.

Minivan Dizel Araçlar Nelerdir?

Minivan dizel araçlar şöyle sıralanabilir:
Fiat Doblo Dizel
Ford Courier Dizel Manuel
Peugeot Rifter

Minivan Kiralık Araç Özellikleri Nelerdir?

Minivan kiralık araç özellikleri bakımından diğer araç sınıflarına göre farklı bir konumdadır. Bun anlamda, tasarım bakımından dikkat çekmektedirler. Camlı minivanlar olduğu gibi panel minivanlar da mevcuttur. Minivan araçlar arasında fırsat aracı diye nitelendirebileceğimiz özelliklere sahip kiralık araçlar da bulunmaktadır. 

Kiralık minivan araçlarının göze çarpan en önemli özelliği kasa tipidir. Buna göre sedan, hatchback ve station wagon tarzı kasalara kıyasla daha yüksek olabilmektedir. Diğer bir taraftan otomatik ya da manuel vites tipi seçenekleri bulunabilirken yakıt tipi olarak dizel ya da benzin seçenekleri de mevcuttur. 

Kiralık minivan araçların modellerine göre araç kiralama yaş sınırları değişiklik göstermektedir. Öte yandan sahip olunan B sınıfı ehliyetinin en az 2 yıl olması zorunluluğu bulunmaktadır.

Minivan Araç Kiralama

Minivan İzmir araç kiralama hizmeti veya daha birçok lokasyonda filo kiralama hizmeti almak isteyen müşterilerine en uygun fiyat garantisi sunan Moon Rent a Car ile ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayabilecek olan minivan modelleri için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

İster günlük araç kiralama ister uzun dönem araç kiralama hizmetleri altında ihtiyacınız doğrultusunda kiralık minivan araçlar için hemen sitemizi keşfedebilirsiniz.

Kiraladığınız minivanı araç kiralama ofislerimiz listesinde bulunan adresleri kullanarak teslim alabilir ve kiralama süreniz bittiğinde yine bu destinasyonlardan faydalanarak aracınızı dilediğiniz adrese teslim edebilirsiniz.

Minivan Kiralık Araçlar Benzeri Diğer Kiralık Araçlar Nelerdir?

Minivan kiralık araçlar benzeri diğer kiralık araçlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:
Ekonomik Sınıf Araçlar
Orta Sınıf Araçlar
Üst Sınıf Kiralık Araçlar
SUV
Whatsapp Telefon