Bireysel Araç KiralamaBireysel araç kiralama hizmeti ile günlük, haftalık ya da aylık süreler ile aracınızı hemen kiralayın. Resmi tatil günlerinde, bayramlarda, yaz tatillerinde veya herhangi bir farklı ihtiyacınız söz konusu olduğunda bireysel araç kiralama hizmeti yanınızda!


 Günlük Araç Kiralama

Günlük araç kiralama hizmeti ile aracınızı bir gün süre ile sınırlı şekilde kiralayın. İhtiyaç ve gereksinimlerinize göre seçmek istediğiniz aracı belirleyin, hemen hazır hale getirelim.

Bireysel araç kiralama günlük olarak talep edildiğinde kiralanan araç hangi saatte teslim alındıysa ertesi gün aracın aynı saatte teslim edilmesi beklenir. Aynı zamanda aracın kiralandığındaki yakıt durumu hangi seviyedeyse aynı yakıt seviyesi ile teslim edilmesi beklenmektedir.

Haftalık Araç Kiralama

Haftalık araç kiralama hizmeti ile aracınızı yedi gün süreyle kiralayın. İhtiyaç ve gereksinimlerinize göre seçmek istediğiniz aracı belirleyin, hemen hazır hale getirelim.

Bireysel araç kiralama haftalık olarak talep edildiğinde kiralanan aracın yedi gün sonrasında teslim edilmesi beklenir. Bir hafta boyunca yakıt masrafları aracı kiralayan tarafından karşılanır. Bir haftanın sonunda aracın kiralandığı ilk günkü yakıt durumu hangi seviyedeyse aynı yakıt seviyesi ile teslim edilmesi beklenmektedir.

Aylık Araç Kiralama

Aylık araç kiralama hizmeti ile aracınızı otuz gün süreyle kiralayın. İhtiyaç ve gereksinimlerinize göre seçmek istediğiniz aracı belirleyin, hemen hazır hale getirelim.

Bireysel araç kiralama aylık olarak talep edildiğinde kiralanan aracın otuz gün sonrasında teslim edilmesi beklenir. Bir ay boyunca yakıt masrafları aracı kiralayan tarafından karşılanır. Bir ayın sonunda aracın kiralandığı ilk günkü yakıt durumu hangi seviyedeyse aynı yakıt seviyesi ile teslim edilmesi beklenmektedir.

Moon Rent a Car ile Güvenilir Araç Kiralama

Araç kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car ile ister günlük ister haftalık ister aylık olarak aracınızı hemen kiralayın. Ayrıca araç kiralama ofislerimiz ile talep ettiğiniz aracı istediğiniz yerden alın istediğiniz yere bırakın.

İhtiyaç ve gereksinimlerine göre kiralamak istediğiniz aracı seçmekte kararsız kaldıysanız bize bir mesaj bırakmaktan veya bizi aramaktan lütfen çekinmeyin. Müşteri hizmetlerimiz size uygun en ideal aracı bulacaktır.

Whatsapp Telefon