Uzun Dönem Araç KiralamaUzun dönem araç kiralama hizmeti minimum bir yıl süreyle kiralanan araçları kapsayan hizmete verilen addır. Kurumsal araç kiralama hizmeti olarak da bilinen uzun dönem filo kiralama ile aracınızı hemen kiralayın; uzun dönem araç kiralama avantajlarının sahibi olun!

Uzun Dönem Araç Kiralama

Uzun dönemli araç kiralama hizmeti çeşitli kurumsal yapıdaki şirketlerin tercih ettiği popüler araç kiralama hizmetidir. Bir nevi kurumsal araç kiralama olarak da değerlendirilebilir. Buna göre uzun süreli araca ihtiyaç duyan şirketler kurumsal filo kiralama hizmeti arayışına girebilirler. İşte kurumsal araç kiralama ile ihtiyaç ve gereksinimlerinize göre belirleyeceğiniz aracınızı uzun süreli olarak kiralayın ve kurumsal araç kiralamanın avantajlarından yararlanın.

Uzun dönem araç kiralama ile bireysel araç kiralama arasındaki farkların ayrımını yapın:


  • Bireysel araç kiralama hizmeti günlük, haftalık ve aylık gibi belirli süreler dâhilinde yapılmaktayken uzun dönemli araç kiralama hizmeti minimum bir yıl süreyle yapılan filo kiralama hizmetine işaret etmektedir.
  • Uzun dönemli oto kiralama adından da anlaşılacağı üzere minimum on iki ayı kapsayan bir filo hizmetidir. Buna göre fiyat politikası bakımından bireysel araç kiralamaya göre daha ekonomiktir.
  • Uzun dönemli araç kiralama ile alınan kurumsal hizmet çatısı altında şirketlerin yapısı, kiralık araç sayısı, araç kiralama süresi gibi konu başlıkları dâhilinde birçok avantaj sunulmaktadır.

Kurumsal Araç Kiralama

Kurumsal araç kiralama hizmeti ile uzun süreli kiralayacağınız araçların şirketinize birçok avantaj sunduğunu biliyor muydunuz? Öyle ki kurumsal filo kiralamak isteyen şirketler şu ayrıcalıklara sahip olabilir:

  • Araç bakımı, onarımı gibi konularda öncelikli hizmet desteği verilebilir.
  • Araç kiralama süresi boyunca vergi, sigorta ve muayene gibi konulardan muaf olunabilir.
  • Araç kiralama ücreti dışında hiçbir ek ücret söz konusu olmaz.

Moon Rent a Car ile Uzun Dönem Araç Kiralama Hizmeti

Uzun dönem araç kiralama hizmetine en uygun fiyatlarla sahip olmak için araba kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car ile aracınızı hemen kiralayın; uzun dönemli araç kiralama hizmetinin sunduğu ayrıcalıkların keyfini çıkarın. Bu arada kiralamak istediğiniz aracı farklı araç kiralama ofislerimiz sayesinde dilediğiniz adresten alın, dilediğiniz adrese bırakın. 

Eğer kiralamak istediğiniz aracı seçmekte kararsız kaldıysanız bize bir mesaj bırakmaktan veya bizi aramaktan lütfen çekinmeyiniz. Müşteri hizmetlerimiz şirketinizin ihtiyaç ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak firmanıza uygun en ideal aracı bulmak için çaba gösterecektir.


Araçlarımızı Keşfedin | Araç Kiralayın
Whatsapp Telefon