Araç Kiralama Ofislerimiz

Araç kiralamalarda sunulan en önemli hizmetlerden biri araç kiralama ofisleridir. Rent a Car firmalarının bünyesinde barındırdığı araç kiralama ofisleri sayesinde araba kiralamak hiç şüphesiz daha kolay bir hale gelmektedir. 

Oto kiralama noktaları, kiralık araçların farklı adreslerden teslim alınıp, farklı adreslere teslim edilmesine olanak sağlamaktadır. Bu anlamda, son derece önemli olan, ancak üzerinde pek durulmayan bir hizmet anlayışı olarak kabul edilmektedir.

Araç Kiralama Ofisleri

Moon Rent a Car İzmir araç kiralama başta olmak üzere Türkiye’nin 20’den fazla bölgesinde filo kiralama hizmeti sunmaktadır. Güvenilir araç kiralama şirketleri arasında yer alan Moon Rent a Car sunduğu araç kiralama lokasyonları sayesinde müşterilerinin ihtiyaç duyduğu Rent a Car hizmetlerini daha kolay ve hızlı bir hale getirmeyi amaçlamaktadır.

Araba kiralama destinasyonları vasıtasıyla kiralamayı istediğiniz aracı bulunduğunuz şehirde yer alan oto kiralama ofislerinden teslim alabilirsiniz. Akabinde kiralama süreniz bittiğinde oto kiralama noktalarından dilediğiniz adrese aracınızı teslim edebilirsiniz.

İzmir Araç Kiralama

İzmir araç kiralama hizmetinin daha rahat ve hızlı bir süreçle tamamlanması için İzmir bölgesinde 8 farklı şube bulunmaktadır. Bunlar; Alsancak, Çeşme, Dikili, Gaziemir, Karşıyaka, Kuşadası, Selçuk ve Urla ilçelerinde yer almaktadır. İzmir araç kiralama ana merkez ise Gaziemir ilçesinde bulunmaktadır. Havalimanı filo kiralama hizmeti olarak ise İzmir Adnan Menderes Havalimanı lokasyonu bulunmaktadır.

Havalimanı Araç Kiralama

Filo kiralamalarda şehir merkezlerinde bulunan araba kiralama noktaları dışında çeşitli havalimanlarında da şubelerimiz bulunmaktadır. Bu kiralama noktaları arasında Antalya Havalimanı, Balıkesir Koca Seyit Havalimanı, Esenboğa Havalimanı, Bursa Yenişehir Havalimanı, Dalaman Havalimanı, İstanbul Havalimanı, Kayseri Havalimanı, Milas-Bodrum Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Trabzon Havalimanı yer almaktadır.

Havalimanı araç kiralama şubeleri kullanılarak kiralık araçlar farklı havalimanlarından alınıp, farklı noktalara bırakılabilmektedir.

En Uygun Araç Kiralama

Araç kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car en uygun fiyat garantisi ile otomobil kiralama hizmeti sunmaktadır. Bu anlamda, İzmir uygun araç kiralama için hemen kiralık araçlarımızı keşfedebilir ve idealinize en uygun olan aracı kiralayabilirsiniz.

Filo kiralama sektörünün öncüleri arasında bulunan Moon Rent a Car yurtdışı pasaport müşterileri için araç kiralama depozitosu talep etmez ve kilometre limiti sınırlandırması yapmaz.


Whatsapp Telefon