Gizlilik PolitikasıAraç kiralama sektöründe 2016 yılında farklı bir anlayış getirmek için yola çıkan Moon Rent a Car, bireysel ve kurumsal müşterilerin tüm araç kiralama ihtiyaçlarını aynı çatı altında karşılamayı amaçlamaktadır. Moon Rent a Car, hukuki ve gizlilik haklarının önemi için Moon Rent a Car Hukuki Şartlar ve Gizlilik Politikasını benimser. Moon Rent a Car internet sitesine moonrentacar.com isimli adres üzerinden erişim sağlayan tüm kullanıcılar Gizlilik Politikasında belirtilen hususları kabul etmiş sayılır.

Gizliliğin, kullanıcılar için önemli olduğunun bilinciyle hareket eden Moon Rent a Car bu minvalde site kullanıcılarının gizliliğine önem vermektedir. Gizlilik Politikası, kullanıcıların moonrentacar.com isimli adresi kullanırken paylaştıkları verilerin ne amaçlarla kullanılabileceği, kimlerle paylaşılabileceği ve bu süreçte kullanıcılarının gizliliğini korumak amacıyla uygulanmaktadır.

Moon Rent a Car, gizlilik haklarınıza önem verdiği için şu ilkelere uyar:


-Bize, sizi kişisel olarak tanımlayan bilgi (“Kişisel Bilgi”) gerektiğinde bunu açıkça sorarız. Moon Rent a Car size kısmi Kişisel Bilgi’lerinizi sorabilir ve/veya kullanabiliriz ve Moon Rent a Car’ı ve üçüncü parti hizmetlerin özellikleri hakkında size zaman zaman güncelleme gönderebiliriz.

-Daha özel kullanıcı deneyimi sunabilmek ve istatistik bilgiler amacıyla web sitelerimizde çerez kullanılmaktadır. Web sitemizi kullandığınızda, çerez kullanımına onay vermiş olmaktasınız.
Detaylı Bilgi

Moon Rent a Car Hangi Verileri Toplayabilir?

-Ad, soyadı, adres, doğum tarihi,  ikamet edilen şehir, telefon numarası, e-posta adresi ve gerekli görüldüğünde diğer tüm iletişim bilgileri

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları için T.C. kimlik numarası

-Türkiye dışında ülkelerden birinde vatandaşlığı olan kişilerin Pasaport bilgileri

-Bu site (moonrentacar.com) üzerinden satın alınan hizmete ilişkin sipariş bilgileri, ödeme araçları ve faturalandırma süreciyle ilgili bilgiler

Moon Rent a Car Verileri Hangi Amaçlarla Kullanabilir?

-Araç kiralama hizmetlerini gerçekleştirmek

-Üyelik hesaplarını yönetmek

-Çağrı merkezi ile görüşmelerde en uygun ve hızlı hizmeti verebilmek

-Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek ve geliştirmek

-Kampanyanlar düzenleyebilmek ve kişiye özel araç kiralama fırsatları sunabilmek

Bu anlaşma, Moon Rent a Car tarafından, herhangi bir anda, önceden uyarı yapılmaksızın bitirilinceye kadar geçerlidir. Son bulma durumunda, üye/abone girişi gerektiren alanlara erişme yetkiniz artık yoktur ve bu alanlardan ve siteden bilgisayarınıza indirdiğiniz malzemelerle ilgili size getirilen kısıtlamalar ve bu anlaşmada sayılan sorumlulukların reddi ve sınırlanması devam edecektir.

Bu anlaşma; Moon Rent a Car Gizlilik Politikası, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezada yer verilmeksizin yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
Whatsapp Telefon