SUV AraçlarKiralık araç sınıfları arasında en güçlü arabaları temsil eden SUV araçlar Minivanlar gibi geniş ve hacimlidir. SUV kiralık araçlar motor gücü bakımından öne çıkmaktadır. Bu araçların 4x2 ve 4x4 olmak üzere iki türü bulunmaktadır.

SUV Araç Nedir?

SUV tipi kiralık arabalar Jeep olarak da bilinmektedir. Diğer bir taraftan spor amaçlı taşıt olarak da nitelendirilmektedir. Genel olarak bakıldığında aslında minivan araçlar ile benzer özellikler taşıdığı söylenebilir. Ancak, tanımdan da belli olacağı üzere tasarım noktasında göz kamaştıran estetiklere sahiptir.

SUV tarzı otolar sahip oldukları yüksek çekiş güçleri sayesinde asfalt yollarda ve arazilerde üstün performans göstermektedirler. İki teker veya dört teker üzerinden iki farklı çekiş gücü sunması bu araçların göze çarpan bir özelliğidir.

SUV araçlar ister bireysel ister kurumsal kiralamalarda çok rahatlıkla tercih edilebilir. Öte yandan kalabalık aileler ve arkadaş grupları için de son derece ideal olduğu söylenebilir.

SUV Dizel Araçlar Nelerdir?

SUV dizel araçlar şöyle sıralanabilir:
Dacia Duster Dizel Otomatik
Peugeot 3008
Peugeot 5008

SUV Kiralık Araç Özellikleri Nelerdir?

SUV kiralık araç özellikleri bakımından farklı kasa tiplerine sahip olabilirler. Öyle ki hem station wagon hem de minivan destekli yüksek araçlar olarak ön plana çıkmaktadır. İki farklı çekme özelliğine sahip olan SUV modelleri araçlar oldukça güçlü bir motor yapısı sunarlar. 

SUV’lar araçlar ilk etapta üst sınıf araç olarak görülse de aslında bu tiplerin tam bir fırsat aracı olduğu eklenmelidir. Hem yakıt tipi olarak dizel ve benzin seçenekli olması hem de araç kapasitesinin 7 olarak görülmesi büyük bir avantaj olarak kabul edilmektedir. Ek olarak bagaj kapasitesinin de diğer araç sınıflarına göre geniş alan sunması bu araçların neden tercih edilmesi gerektiği konusunda da yol gösterici olabilmektedir.

Kiralık SUV modelleri otomatik vites tipine sahip olması bağlamında da oldukça avantajlıdır. Nitekim şehir içi ve şehir dışında güvenli ve bir o kadar da konforlu bir yolculuk için vites özelliği önem taşımaktadır.

SUV Araç Kiralama

SUV araç kiralama için 21 yaş sınırı ve 1 yıl B sınıfı ehliyete sahip olma şartı aranmaktadır. Eğer siz de arkadaşlarınız veya ailenizle keyifli ve güvenli bir yolculuk deneyimi elde etmek istiyorsanız en iyi SUV araçlar kiralık araçlar listesine göz atabilirsiniz.
İzmir araç kiralamanın güvenilir adresi Moon Rent a Car ile idealinizdeki en iyi aracı en uygun fiyat garantisi ile kiralayın. Ayrıca kiralık aracınızı araç kiralama ofislerimiz listesinde bulunan adresleri kullanarak dilediğiniz adresten teslim alabilir ve kiralama süresi sona erdiğinde dilediğiniz adrese bırakabilirsiniz.

SUV Kiralık Araçlar Benzeri Diğer Kiralık Araçlar Nelerdir?

SUV kiralık araçlar benzeri diğer kiralık araçlar aşağıdaki gibi sıralanabilir:
Ekonomik Sınıf Araçlar
Orta Sınıf Araçlar
Üst Sınıf Araçlar
Minivan
Whatsapp Telefon