Adnan Menderes Araç Kiralama

Adnan Menderes Araç Kiralama
Her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Adnan Menderes Havalimanı İzmir ilinde bulunmaktadır. Özellikle tatil sezonunda oldukça yoğunlaşan nüfusu ile dikkat çeken İzmir araba kiralama sektöründe de yoğun bir talebe de işaret etmektedir. Bu anlamda, Adnan Menderes araç kiralama nereden ve nasıl yapılır sorusuna gelin hep birlikte yanıt aramaya çalışalım.

Uluslararası bir havalimanı olarak görev yapan Adnan Menderes iç ve dış olmak üzere iki farklı hat üzerinden yolcu taşımacılığı yapmaktadır. Adnan Menderes Havalimanı İzmir şehir merkezine yalnızca 14 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır. Bu sayede havalimanı transfer hizmetleri de oldukça uygundur.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes Havalimanı gerek filo kiralamalarda gerek de havalimanı transfer hizmetleri noktasında gelişmiş bir Rent a Car ağına sahiptir. Bu noktada, ihtiyaca göre günlük, haftalık ya da aylık sürelerle araba kiralama yapılacağı gibi uzun dönem oto kiralama hizmetleri de alınabilir.

Bunun yanı sıra kiralık araçlar farklı araç kiralama ofislerine teslim edilebilir. Örnek olarak uçaktan indiği zaman Adnan Menderes’ten bir araç kiralayan kişi, kiralama süresinin bitimi halinde aracı istediği lokasyona bırakma fırsatını elinde bulundurmaktadır. Bu süreçte tek yön ücreti ya da transfer ücreti denilen ücretin ödenmesi beklenmektedir.

İzmir Havalimanı Araç Kiralama Fiyatları Ne Kadar?

İzmir bölgesine tatil, iş gezisi veya farklı bir amaçtan dolayı gelen misafirlerimizin en çok merak ettikleri arasında İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama fiyatları gelmektedir. İzmir Havalimanı araba kiralama fiyatları günlük 725 – bin 690 TL arasında değişiklik göstermektedir.

Öte yandan kiralık araç fiyatlarının belirlenmesinde bazı önemli değişkenlerin varlığından bahsetmek mümkündür. Öyle ki kiralık araç sınıfı, kiralama süresi, araç lokasyonu gibi durumlar etkilidir.

Moon Rent a Car ile En Uygun Araç Kiralama

İzmir Adnan Menderes Havaalanı’nda hizmet veren güvenilir Rent a Car firmalarından biri olan Moon Rent a Car ile Adnan Menderes uygun araç kiralama hizmeti alınabilir. Üstelik yurtdışından geldiyseniz –yani yurtdışı pasaport müşterisiyseniz araç teminat tutarı ve kilometre sınırından muaf tutulduğunuzu hatırlatmak isteriz.

Whatsapp Telefon